Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Mini Melts

EXPLORO Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 95, 31-150 Kraków, tel. 12 265 10 87, biuro@minimelts.pl

https://minimelts.pl

../../media/wystawcy/Minimelts/Minimelts.jpg

 

 

 

 

Czas przełamać lody!

Mini Melts jest dynamicznie rozwijającą się marką, która odniosła sukces w Ameryce, Europie, Azji
i Bliskim Wschodzie. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i obecnością w ponad 30 krajach, Mini Melts ma największą wiedzę z zakresu tworzenia lodów metodą kriogeniczną. Miliony zadowolonych klientów, to dowód na to, że Mini Melts zrewolucjonizowało rynek lodziarski.  Sprzedaż kuleczkowych lodów na rynku polskim okazała się również ogromnym sukcesem i jesteśmy dumni, że możemy oferować ten  produkt już od 7 lat.

Lody Mini Melts to produkt wyjątkowy z kilku powodów. Wytwarzane są na bazie naturalnych składników: świeże mleko, śmietana i naturalne aromaty. Nie zawierają sztucznych konserwantów
i barwników oraz produktów genetycznie modyfikowanych. Największą przewagą jest jednak bardzo oryginalna i niepowtarzalna konsystencja mrożonych kuleczek. Struktura pojedynczych perełek wynika z użycia tzw. zamrażania kriogenicznego - opatentowanej technologii mrożenia w ciekłym azocie
w temperaturze -197°C. Dzięki temu nie magazynują wody ani powietrza, co sprawia, że w pełni zachowują swój intensywny smak. Te najzimniejsze lody na świecie serwuje się w temperaturze od -28°C do -35°C, w specjalnie przystosowanych urządzeniach.  

../../media/wystawcy/Minimelts/mmlt.jpg

 

Moda na lody Mini Melts wkracza do lodziarni

Lody Mini Melts to hit sprzedaży w nadmorskich kurortach, parkach rozrywki, aquaprakach i tym podobnych miejscach o dużym natężeniu ruchu turystycznego, dlatego  stają  się doskonałym pomysłem na wzbogacenie istniejącej już oferty gastronomicznej w lodziarniach czy kawiarniach. Kuleczkowe lody pokochali najmłodsi i docenili dorośli, dlatego mamy pewność, że  każdy, kto raz spróbuje, chętnie wraca po kolejną porcję.  Sprzedaż produktu może być realizowana w modelu franczyzowym lub partnerskim. 


Wróć do wszystkich wystawców

Inni wystawcy

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach