Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Producent Urządzeń Chłodniczych CEBEA Sp. z o.o.

32-700 Bochnia, ul. Krasińskiego 29

cebeabochnia.pl/

W 1981 roku CEBEA przejęło Zakład Budowy Prototypów i Urządzeń Chłodniczych w Bochni i utworzyło Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA.

Zakład ten posiada ponad 35-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży produktów mięsno - wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów, mrożonek. Stosowane w produkcji nowoczesne technologie, materiały i podzespoły chłodnicze, zdobyte doświadczenie oraz umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów, jak i sukcesywne powiększanie asortymentu wyrobów, pozwoliły stworzyć ofertę urządzeń chłodniczych o wysokim poziomie wzornictwa, jakości, technologii i serwisu.


Od wielu lat z sukcesem sprzedajemy nasze produkty do dużych marketów, sklepów ogólnospożywczych, sklepów mięsno - wędliniarskich, nabiałowych, restauracji, cukierni, hoteli itp. Nasze produkty dają możliwość tworzenia stoisk handlowych z agregatami wewnętrznymi, jak również z zewnętrznym agregatem chłodniczym.

../../media/wystawcy/Cebea/cebea17.jpg


Wróć do wszystkich wystawców

Inni wystawcy

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach