Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Zapisz się na szkolenie

Seminarium odbędzie się 25.02 w godzinach 13:30-14:30

Dostępne miejsca:

62

Nazwa szkolenia:

RODO - nowy obowiązek, który dotyczy wszystkich.

Termin szkolenia:

25.02.2018
Imię i Nazwisko:
E-mail:

Opis

W tym roku wchodzi w życie ogólnoeuropejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych. W praktyce dotyczy ono wszystkich przedsiębiorców. Nawet najmniejsze firmy mogą znaleźć się na celowniku kolejnych organów kontrolnych, które mają prawo do stosowania bardzo wysokich kar, sięgających milionów złotych.  Dlatego warto zapoznać się z nowymi regulacjami, aby nie dać się zaskoczyć.

Krótkie zapoznawcze szkolenie o RODO przeprowadzi kancelaria specjalizująca się w obsłudze tego zagadnienia. 

../../media/rozne/szkolenia18/rbdo1.jpg

 

Prowadzący: Karol Cieniak 

Dyrektor Działu Prawnego RBDO – rejestracja i Bezpieczeństwo Danych Osobowych, prawnik z bogatym doświadczeniem w zakresie wdrożeń systemów bezpieczeństwa informacji w polskich i międzynarodowych organizacjach.

M: +48 666 335 207
faq@rbdo.pl

  • Absolwent Kolegium Prawa Akademii im. Leona Koźmińskiego specjalizacji Europejskie i Polskie Prawo Gospodarcze i Finansowe
  • Uczestnik Studiów Podyplomowych „Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji i inspektora ochrony danych” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (PAN).
  • Specjalista Prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Wieloletni praktyk w zakresie audytów i wdrożeń systemów ochrony danych osobowych w polskich i międzynarodowych organizacjach.
  • Twórca autorskich materiałów wdrożeniowych w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz e-szkoleń w tym obszarze tematycznym.
  • Autor publikacji: Ochrona danych osobowych pod kontrolą (2015), Opracowanie Rozporządzenia UE z 27 kwietnia 2016 r. (2016)
  • Prowadzi szkolenia w niezwykle zaangażowany sposób. Płynnie wiąże wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami oraz z przykładami wdrożeń w organizacjach, czyniąc dla nich najtrudniejsze kwestie ciekawymi i zrozumiałymi.

 

Fragmenty:

https://www.youtube.com/watch?v=y8wHM4u78pk

https://www.youtube.com/watch?v=efDljXxJCSM&t=48s

 

Relacje TVP z naszych szkoleń i śniadań biznesowych:

https://www.youtube.com/watch?v=bomFBpC-0jg

https://www.youtube.com/watch?v=BWk29KlRfJM&t=4s

Partnerzy medialni