Exposweet

Atrakcje 2019

Na tej stronie będziemy prezentować najciekawsze pokazy i prezentacje, jakie będą się odbywać na stoiskach Expo Sweet 2019. Tu zamieszczamy tylko te najbardziej widowiskowe, natomiast szczegółowy opis wszystkich można znaleźć w PROGRAMIE. 

Największa atrakcja na stoisku PAN Centrum Słodkiej Dekoracji (stoisko 12, hala 1) podczas Expo Sweet 2019 to pokazy i warsztaty prowadzone przez wszystkie dni targów w trybie ciągłym przez znaną angielską designerkę i projektantkę dekoracji cukierniczych Karen Davies.  Na miejscu będzie można nie tylko usłyszeć porady Mistrzyni i zobaczyć jak tworzy swoje dzieła, ale także samodzielnie wypróbować używane przez nią formy i zakupić je po specjalnych, targowych cenach.
Równolegle do pokazów Karen Davies na naszym stoisku będą się odbywały pokazy i szkolenia prowadzone przez naszą Mistrzynię Małgorzatę Weber doskonale znaną wszystkim regularnym uczestnikom ExpoSweet. Na szkoleniu i pokazach Mistrzyni Małgorzaty Weber będzie można między innymi samodzielnie wypróbować najnowszy sprzęt i barwniki do dekorowania aerografem nie tylko mas cukrowych, ale także czekolady i karmelu.

 

 

Codziennie około godz. 13:00 na stoisku Hert (stoisko nr 21, hala 3) odbywać się będzie pokaz produkcji ciasteczek czekoladowych z nadzieniem pomarańczowym "Xoco Amori" przy wykorzystaniu maszyny Rheon KN551, a także produkcja lodów przy użyciu maszyn Innova , na bazie Giuso. Nowe smaki , np. kadarka - malaga, Crunch Amarena, Gruszka-Koper-Jaśmin. Zapraszamy na degustację smaków klasycznych, crazy setów i tipsów.

Codziennie także non stop przygotowywanie i degustacja słodkich przekąsek, które można produkować "na żywo" w cukierni: Petit Gateau, czyli ciasteczko z płynną lawą w środku podawane z lodami, Crumble owocowe, czyli owoce pod maślaną kruszonką, Lemon Tartinki, czyli ciastko pod chmurką cytrynową, Kaszmir, czyli ciasto kasztanowo-pralinowe.

 

Mistrz Cukierniczy Pan Krzysztof Kopciński będzie prowadził pokazy przygotowania deserów z wykorzystaniem technologii szokowego schładzania w dniach 17.02 i 18.02. w godz.11:00-16:00 na stoisku firmy RILLING (Stoisko nr 27, hala 4)

 

 

 

Firma Barry Callebaut - stoisko 22, hala 1 przygotowała dla Państwa specjalną promocję targową, a także możliwość spróbowania nowej czekolady Ruby!

 

Firma HENDI Polska – mająca swoje stoisko w holu głównym - zaprezentuje swój nowy brand markę BAKEMASTER specjalizującą się w cukiernictwie i piekarnictwie.

Specjalnie na targi Expo Sweet przygotowali dla Państwa mnóstwo atrakcji:

  • uczestników targów zapraszamy na pyszną kawę przygotowaną przez znanego baristę Michała Kalębę,
  • pasjonatów cukiernictwa zapraszamy na live cooking z Mistrzem Cukiernictwa Pawłem Mieszałą dnia 17 i 18 lutego o godzinie 12:00,
  • live cooking z pasjonatem cukiernictwa, w zawodzie od ponad 20 lat – Marcinem Surdyk – zapraszamy 19 lutego o godzinie 12:00,
  • Handlowcy BAKEMASTER będą służyć Państwu pomocą jak również przedstawią ofertę marki.

 

Firma Felmex (SklepCzekolada.pl) - stoisko nr 44 w hali 4 przygotowała dla Państwa kilka atrakcji:

  • uczestnicy targów będą mogli spróbować legendarnej czekolady do picia na gorąco Van Houten
  • będzie również degustacja belgijskiej czekolady do fontann Callebaut
  • przez pierwsze 3 dni targów będzie można spotkać profesjonalnego baristę z Hiszpanii, który będzie przyrządzał dla uczestników najlepsze hiszpańskie kawy, drinki oraz czekolady smakowe
  • będzie można również otrzymać specjalną ofertę handlową na nasze produkty oraz dokonać zakupu produktów z rabatem 10%

 

Firma Kandy - stoisko nr 49 w hali 1 przygotowała dla Państwa w swojej ofercie dwa nowe fantastyczne nadzienia z kawałkami owoców:

  • Nadzienie owoce jagodowe 35% - Skład tego nadzienia to 30% aronii i 5% jagody. Aronia to jeden z tzw. super owoców, jest bardzo bogata w witaminy, antyoksydanty i inne mikroelementy. Jej działanie prozdrowotne jest potwierdzone w badaniach. Jagoda również posiada w składzie wiele witamin, a przede wszystkim ma niepowtarzalne walory smakowe. Ich połączenie to smak lasu w niewygórowanej cenie. Świetnie nadaje się do bułek, drożdżówek, a także różnego rodzaju ciast.

  • Nadzienie truskawkowe 50% - Nadzienie truskawkowe premium, którego bazą jest krojona truskawka i krótka lista składników. Doskonałe do ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych. Ma idealną konsystencję i jest w pełni termostabilne.

Odwiedź nas: