Exposweet

Okazje targowe 2019

Przedstawiamy kilka wybranych okazyjnych ofert targowych. Poniższe warunki zakupu obowiązują wyłącznie podczas targów Expo Sweet 2019. Warto skorzystać!

 

Z okazji XI edycji Targów Expo Sweet firma Vortumnus (stoisko 33 w hali 4) przygotowało dla Państwa dodatkowy rabat 3% na wszystkie zamówienia złożone podczas trwania Targów!

 

 

Uwaga PROMOCJA!
-10% na asortyment dla piekarni i cukierni!
Więcej dowiesz się na stoisku nr 42 na hali 4

Zapraszamy AKO S.A.

 

 

 

 

 

 

Firma HortinoZakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, która ma stoisko nr 46 w hali 1 przygotowała dla Państwa specjalny rabat 2% na zamówienia złożone w czasie trwania targów na NADZIENIA OWOCOWE EXTRA POLTINO!

 

 

 

Firma Hard-Ice na stoisku nr 1 w hali 4 zaprezentuje Państwu nową maszynę do lodów włoskich, model Maxi Freeze Air Pump z technologią DDS - stworzona do ciężkiej pracy.
Maszyna Hard-Ice w której zastosowano technologię DDS (double direct system) zyskała niezawodność w działaniu dzięki wyeliminowaniu szybko zużywających się, awaryjnych elementów. W maszynach do lodów włoskich z pompami napowietrzającymi Air PUMP silnik DC przekazuje moc bezpośrednio do pompy, co sprawia, że cała konstrukcja jest cicha, niezawodna i przy tym energooszczędna.

 

Odwiedź nas: