Exposweet

HLF Italian Design

ul. Postępu 2, 02-667 Warszawa
www.hlf.com.pl/

HLF Italian Design to wiodąca włoska firma zajmująca się rozwojem i produkcją ekspresów do kawy.  Prezentujemy profesjonalną linię w pełni zautomatyzowanych ekspresów do kawy prezentujących zupełnie nowe podejście koncepcyjne, designerskie i funkcjonalne.

Urządzenia marki HLF są produkowane w Villorba we Włoszech, prowincja Treviso. Założycielem firmy jest Fabrizio Pin, który od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji w pełni automatycznych urządzeń, stawiając sobie za cel połączenie najwyższej jakości oferowanej przez klasyczne ekspresy ciśnieniowe z nowoczesnymi technologiami automatyzacji i wyrafinowanym włoskim designem. Nazwa firmy pochodzi od pierwszych liter imion jej założycieli, stąd też HLF dalej pozostaje firmą rodzinną, zatrudniającą najlepszych młodych inżynierów skupiających się na innowacyjnych rozwiązaniach także w zakresie zwiększania niezawodności. Te unikatowe projekty pozwalają nie tylko tworzyć modułowe maszyny, ale także zamknąć w niewielkich rozmiarach szeroki wybór możliwości przygotowywania napojów kawowych.

Oferta HLF kierowana jest na rynki całego świata, co w dużej mierze było jednym z głównych powodów stworzenia firmy. Włoska tradycja i kultura picia kawy miała zostać przełożona na zautomatyzowane urządzenia, które w pełni zachowają tą jakość prawdziwie włoskiej kawy i będą dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług. Odpowiednie dostosowanie się do potrzeb współczesnego rynku przełożyło się na aktywną działalność firmy w Stanach Zjednoczonych, Australii, na rynkach azjatyckich, głównie Japonii, Chin, czy Indonezji, a także Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA, Nigerii oraz większości krajów Europy.  Nietuzinkowy design i wysoką jakość doceniły także prestiżowe marki, tj. Range Rover, czy wytwórnia Paramount Pictures. HLF jest ich regularnym dostawcą ekspresów do kawy ze względu na swoje nowoczesne i perfekcyjne wzornictwo, a także niezawodność i funkcjonalność.

Wysokiej klasy sprzęt HLF Italian Design dedykowany jest dla hoteli, restauracji i cateringu, a także biur, sklepów, teatrów, centrów handlowych i stacji paliwowych. Dzięki współpracy z bezpłatną aplikacją my HLF można stworzyć napoje kawowe w pełni dostosowane do indywidualnych upodobań użytkowników, a następnie wysłać je ze smartfonu do ekspresu, aby uzyskać perfekcyjną kawę. Ekspresy HLF produkują espresso, cappuccino, latte, caffe mocha, aromatyzowane latte, gorącą czekoladę, zwykłą kawę, chai latte i wiele innych.

Stworzone i testowane przez Włochów ekspresy są powiewem świeżości na rynku podobnych do siebie urządzeń.