Exposweet

Program targów

Poniżej przedstawiamy ogólny i szczegółowy program na rok 2019, a także wydarzenia, które odbywały się w cyklu ciągłym każdego dnia (przez cały dzień z małymi przerwami).

KONKURSY EXPO SWEET 2019:

17.02.2019 r. Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortów
18.02.2019 r. IX Lodziarskie Mistrzostwa Polski
19.02.2019 r. Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru
20.02.2019 r. Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych
17-20.02.2019 r. Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych

 

 Wydarzenia i pokazy prowadzone przez wszystkie dni targów
17-20 lutego 2019:

 

wydarzenia i pokazy prowadzone przez wszystkie dni targów
17-20 lutego 2019

stoisko

Pokaz i warsztaty prowadzone przez angielską Mistrzynię cukiernictwa Karen Davies oraz Mistrzynię sugarcraftingu Małgorzatę Weber

PAN Centrum Słodkiej Dekoracji (1-12)

Doświadczenie wirtualnej rzeczywistości (VR) w dedykowanej części stosika najnowszego rodzaju czekolady Ruby

Barry Callebaut
(1-22)

17.02 – malowanie czekoladowych pisanek: Joanna Klimas-Profus, 18.02 – dekoracja ciasteczek: Iga Sarzyńska, 19.02 – najnowsze trendy w dekoracji tortów: Małgorzata Weber, przez cały czas – wielkanocne dekoracje słodkiego stołu: Agnieszka Pastuszka

Przegląd Piekarski i Cukierniczy (4-29)

Pokazy znanych baristów i barmanów – Michał Knap-Dam (wyborne włoskie espresso, Latte i Capuccino), Marco Fanti (pyszne drinki, koktajle, mrożona kawa i inne nowoczesne rozwiązania dla lodziarni oraz kawiarni)

Comprital
(1-32)

Techniki produkcji naturalnych lodów rzemieślniczych, szkolenia i porady tworzenia nowych i kreatywnych smaków. Prowadzi: Mistrz Lodziarstwa Giacomo Schiavon

Różnorodne techniki produkcji pysznych deserów przy użyciu innowacyjnej maszyny Masterchef. Poprowadzi: Francuski Mistrz cukiernictwa Nicolas Coffin

Vegagastro
(1-34)

Wypieki chleba gruzińskiego, czosnkowego, drożdżówek oraz różnych innych ciepłych przekąsek z pieca AtollSpeed

Akademia Wypieków Wiesheu – pyszna buła, kurczak, sos i ser w wersji XL

Wiesheu
(3-24)

Sztuka garnirunku – zdrowe smoothie na profesjonalnych blenderach marki Mixtec, pyszne lemoniady na filtrowanej wodzie systemem Eauvation oraz inne orzeźwiające drinki przedstawi Mateusz Kurzawiński

Classeq
(1-44)

Produkcja przy pomocy nowoczesnych maszyn Innova i degustacja nowych smaków – kadarka-malaga, gruszka-koper-jaśmin, a także wiele innych

Przygotowanie i degustacja słodkich przekąsek – ciastek „lawa” z płynną czekoladą, owoców pod maślaną kruszonką, czy ciastek pod chmurką cytrynową

Hert (3-21)

Pomysł na gotową lodziarnię na 36 m2, czyli produkcja na żywo: najnowszych lodowych trendów smakowych, lodów wegańskich, bubble waffle i wielu innych

Savpol (3-4)

Pokazy hiszpańskiego baristy, degustacje tradycyjnych hiszpańskich kaw, czekolad do picia na gorąco, belgijskiej pitnej czekolady, napojów z ekspresów automatycznych.

Felmex (4-44)

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu bez podania przyczyn.

Przesuń, aby zobaczyć całość

Niedziela, 17 lutego 2019

start

wydarzenia i pokazy 17 lutego 2019

stoisko

10:00-12:00

10:00

Rozpoczęcie pierwszego dnia targów

 

10:00

Rozpoczęcie Mistrzostw Polski w Dekoracji Tortów

Namiot Mistrzostw

10:00

Co warto wiedzieć o glutenie?

Sala seminaryjna A

10:00

Wypiek oraz degustacja pieczywa Pane Maggia, czyli tegorocznej nowości targowej

Bakels Polska
(1-29)

10:30

Czekolada Ariba Origin – praliny i batoniki

Master Martini
(1-28)

10:30

W wielkanocnym koszyku - dekoracje wielkanocne z użyciem pasty dekoracyjnej Letter&Lace, lukru królewskiego i papieru waflowego

Food Colours

(4-10)

10:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

11:00

Znana Włoszka Maria Agnese Spagnuolo przedstawia: Lodowe pierogi, czyli pokazy polskich smaków w zimnym wydaniu

MK Komi (3-8)

11:00

5 godzinne pokazy przygotowania deserów z wykorzystaniem szokowego schładzania w wykonaniu Mistrza cukiernictwa Krzysztofa Kopcińskiego

Krosno Metal Rilling (4-27)

11:00

Receptury funkcjonale, czyli o możliwościach surowcowych w kreowaniu receptur na potrzeby niszowych odbiorców

Sala seminaryjna

11:00

Ciasta i desery „Fusion Style” w wykonaniu Mistrza cukiernictwa Filippo Novelli

Comprital
(1-32)

11:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała.

Debic (4-35)

11:00

Odrobina egzotyki w środku zimy... – mango z marakują deserowe w żelu
w wykonaniu Mariusza Zych

Vortumnus
(4-33)

11:00

Wypieki i degustacje wyrobów z nowatorskiej mieszanki „Ciasto Drożdżowe Koncentrat”, czyli pączków, bułek, chałek, placków i ciast

Bakels Polska
(1-29)

11:15

American Gianduia – pokaz pralinowy w wykonaniu włoskiego mistrza Federico Vedani

Agart / IRCA
(4-20)

12:00-14:00

12:00

Pokaz przygotowania i wypieku pizzy

Ashanti (3-36)

12:30

Panini z różnych regionów Włoch

Master Martini
(1-28)

12:30

Przysmak łasucha... – kajmak w roli głównej w wykonaniu Wojciech Gasz i Piotra Małkiewicza

Vortumnus
(4-33)

12:30

Inspirowane zbożami – ciasta i ciasteczka pełne zdrowych zbóż

Agart / IRCA
(4-20)

12:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

13:00

Innowacyjny wyrób - od pomysłu do produktu. Kilka nowych słów o opracowaniu nowych receptur

Sala seminaryjna A

13:00

Ciasta i desery „Fusion Style” w wykonaniu Mistrza cukiernictwa Filippo Novelli

Comprital
(1-32)

13:00

Pokaz produkcji ciasteczek czekoladowych z nadzieniem pomarańczowym "Xoco Amori" przy wykorzystaniu maszyny Rheon KN551

Hert (3-21)

13:00

Wypieki i degustacje pieczyw żytnich, czyli nowa mieszanka piekarnicza „Żytni Mix” w akcji

Bakels Polska
(1-29)

13:30

Wiosenne świętowanie - dekorowane lukrem królewskim z użyciem farb jadalnych i barwników metalizowanych

Food Colours

(4-10)

14:00-16:00

14:00

Małe co nieco... – czas na słone przekąski w wykonaniu Daniela Staronia

Vortumnus
(4-33)

14:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała.

Debic (4-35)

14:30

Desery lodowe z linii Martini Linea Gelato

Master Martini
(1-28)

14:30

Jak bezpiecznie prowadzić biznes, czyli kilka słów o tym jak dobrze zorganizować swoją firmę.

Sala seminaryjna A

14:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

15:00

Ciasta i desery „Fusion Style” w wykonaniu Mistrza cukiernictwa Filippo Novelli

Comprital
(1-32)

15:00

Dookoła słodkiego stołu – pokaz mas cukrowych w wykonaniu Moniki Robakowskiej

Agart / IRCA
(4-20)

15:00

Pokaz przygotowania i wypieku pizzy

Ashanti (3-36)

15:00

Znana Włoszka Maria Agnese Spagnuolo przedstawia: Lodowe pierogi, czyli pokazy polskich smaków w zimnym wydaniu

MK Komi (3-8)

15:00

Wypieki i degustacje wysokogatunkowych pieczyw – chleba „dla życia”, „go sport”, „farmera” oraz „magnata”

Bakels Polska
(1-29)

15:30

Jak zatrudniać pracowników spoza UE w 2019 r?

Sala seminaryjna A

15:30

Z wizytą w laboratorium chemicznym... – techniki molekularne w cukiernictwie w wykonaniu Mariusza Zych i Wojciecha Gasz

Vortumnus
(4-33)

15:30

Weselmy się- ciasteczka ślubne dekorowane pastą dekoracyjną Letter&Lace, brokatową posypką oraz metalizowanymi farbami

Food Colours

(4-10)

16:00-18:00

16:15

Coverdecor – świat kolorowych polew czekoladowych (Federico Vedani)

Agart / IRCA
(4-20)

16:30

Innowacyjne kremy Caravella w nowoczesnym wydaniu

Master Martini
(1-28)

17:00

Ciasta i desery „Fusion Style” w wykonaniu Mistrza cukiernictwa Filippo Novelli

Comprital
(1-32)

 

Ogłoszenie wyników Mistrzostw Dekoracji Tortów

Namiot Mistrzostw

18:00

Zakończenie pierwszego dnia targów

 

 

Poniedziałek, 18 lutego 2019

start

wydarzenia i pokazy 18 lutego 2019

stoisko

10:00-12:00

10:00

Rozpoczęcie drugiego dnia targów

 

10:00

Rozpoczęcie IX Lodziarskich Mistrzostw Polski

Namiot Mistrzostw

10:00

Wypiek oraz degustacja pieczywa Pane Maggia, czyli tegorocznej nowości targowej

Bakels Polska
(1-29)

10:30

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

10:30

W wielkanocnym koszyku - dekoracje wielkanocne z użyciem pasty dekoracyjnej Letter&Lace, lukru królewskiego i papieru waflowego

Food Colours

(4-10)

10:30

Innowacyjne kremy Caravella w nowoczesnym wydaniu

Master Martini
(1-28)

11:00

Czy słodkie musi być niezdrowe?

Sala seminaryjna A

11:00

Owocowa chwila zapomnienia... – coś słodkiego na dobry początek dnia w wykonaniu Mariusza Zych

Vortumnus
(4-33)

11:00

Wypieki i degustacje wyrobów z nowatorskiej mieszanki „Ciasto Drożdżowe Koncentrat”, czyli pączków, bułek, chałek, placków i ciast

Bakels Polska
(1-29)

11:00

Znana Włoszka Maria Agnese Spagnuolo przedstawia: Lodowe pierogi, czyli pokazy polskich smaków w zimnym wydaniu

MK Komi (3-8)

11:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

11:00

Tina Scott Parashar's sugar show 1

Sala seminaryjna C

11:00

5 godzinne pokazy przygotowania deserów z wykorzystaniem szokowego schładzania w wykonaniu Mistrza cukiernictwa Krzysztofa Kopcińskiego

Krosno Metal Rilling (4-27)

11:15

American Gianduia – pokaz pralinowy w wykonaniu włoskiego mistrza Federico Vedani

Agart / IRCA
(4-20)

12:00-14:00

12:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała

Debic (4-35)

12:00

Pokaz przygotowania i wypieku pizzy

Ashanti (3-36)

12:30

Królowie wśród deserów... – monoporcje w roli głównej w wykonaniu Daniela Staronia i Wojciecha Gasz

Vortumnus
(4-33)

12:30

Panini z różnych regionów Włoch

Master Martini
(1-28)

12:30

Inspirowane zbożami – ciasta i ciasteczka pełne zdrowych zbóż

Agart / IRCA
(4-20)

12:30

Jak bezpiecznie prowadzić biznes, czyli kilka słów o tym jak dobrze zorganizować swoją firmę.

Sala seminaryjna A

12:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

13:00

Pokaz produkcji ciasteczek czekoladowych z nadzieniem pomarańczowym "Xoco Amori" przy wykorzystaniu maszyny Rheon KN551

Hert (3-21)

13:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

13:00

Tina Scott Parashar's sugar show 2

Sala seminaryjna C

13:00

Wypieki i degustacje pieczyw żytnich, czyli nowa mieszanka piekarnicza „Żytni Mix” w akcji

Bakels Polska
(1-29)

13:30

Jak zatrudniać pracowników spoza UE w 2019 r.?

Sala seminaryjna

13:30

Wiosenne świętowanie - dekorowane lukrem królewskim z użyciem farb jadalnych i barwników metalizowanych

Food Colours

(4-10)

14:00-16:00

14:00

(Nie)banalne połączenia smakowe... – nadzienie rabarbarowe Premium z nutą truskawki w wykonaniu Piotra Małkiewicza

Vortumnus
(4-33)

14:30

Czekolada Ariba Origin – praliny i batoniki

Master Martini
(1-28)

14:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

15:00

Wypieki i degustacje wysokogatunkowych pieczyw – chleba „dla życia”, „go sport”, „farmera” oraz „magnata”

Bakels Polska
(1-29)

15:00

Tina Scott Parashar's sugar show 3

Sala seminaryjna C

15:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

15:00

Dookoła słodkiego stołu – pokaz mas cukrowych w wykonaniu Moniki Robakowskiej

Agart / IRCA
(4-20)

15:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała.

Debic (4-35)

15:00

Znana Włoszka Maria Agnese Spagnuolo przedstawia: Lodowe pierogi, czyli pokazy polskich smaków w zimnym wydaniu

MK Komi (3-8)

15:00

Pokaz przygotowania i wypieku pizzy

Ashanti (3-36)

15:30

Ach, jak my uwielbiamy morele! Delikatne ciasto z nadzieniem morelowym Premium w wykonaniu Wojciecha Gasz i Mariusza Zych

Vortumnus
(4-33)

15:30

Weselmy się- ciasteczka ślubne dekorowane pastą dekoracyjną Letter&Lace, brokatową posypką oraz metalizowanymi farbami

Food Colours

(4-10)

16:00-18:00

16:15

Coverdecor – świat kolorowych polew czekoladowych (Federico Vedani)

Agart / IRCA
(4-20)

16:30

Semifreddo, deser włoski

Master Martini
(1-28)

17:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Lodziarskich Mistrzostwach Polski

Namiot Mistrzostw

18:00

Zakończenie drugiego dnia targów

 

 

Wtorek, 19 lutego 2019

start

wydarzenia i pokazy 19 lutego 2019

stoisko

10:00-12:00

10:00

Rozpoczęcie trzeciego dnia targów

 

10:00

Rozpoczęcie Mistrzostw Polski w Przygotowaniu Deseru

Namiot Mistrzostw

10:00

Wypiek oraz degustacja pieczywa Pane Maggia, czyli tegorocznej nowości targowej

Bakels Polska
(1-29)

10:30

Desery lodowe z linii Martini Linea Gelato

Master Martini
(1-28)

10:30

W wielkanocnym koszyku - dekoracje wielkanocne z użyciem pasty dekoracyjnej Letter&Lace, lukru królewskiego i papieru waflowego

Food Colours

(4-10)

10:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

11:00

Receptury funkcjonale, czyli o możliwościach surowcowych w kreowaniu receptur na potrzeby niszowych odbiorców

Sala seminaryjna A

11:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

11:00

Wypieki i degustacje wyrobów z nowatorskiej mieszanki „Ciasto Drożdżowe Koncentrat”, czyli pączków, bułek, chałek, placków i ciast

Bakels Polska
(1-29)

11:00

Znana Włoszka Maria Agnese Spagnuolo przedstawia: Lodowe pierogi, czyli pokazy polskich smaków w zimnym wydaniu

MK Komi (3-8)

11:00

Duet wprost idealny... – kokosanka malinowa na dzień dobry w wykonaniu Wojciecha Gasz

Vortumnus
(4-33)

11:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała.

Debic (4-35)

11:15

American Gianduia – pokaz pralinowy w wykonaniu włoskiego mistrza Federico Vedani

Agart / IRCA
(4-20)

12:00-14:00

12:00

Pokaz przygotowania i wypieku pizzy

Ashanti (3-36)

12:30

Panini z różnych regionów Włoch

Master Martini
(1-28)

12:30

Inspirowane zbożami – ciasta i ciasteczka pełne zdrowych zbóż

Agart / IRCA
(4-20)

12:30

Jak bezpiecznie prowadzić biznes, czyli kilka słów o tym jak dobrze zorganizować swoją firmę.

Sala seminaryjna A

12:30

Wiśnia po francusku... – niezwykłe ciasto z niespodzianką w wykonaniu Mariusza Zych i Piotra Małkiewicza

Vortumnus
(4-33)

12:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

13:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

13:00

Wypieki i degustacje pieczyw żytnich, czyli nowa mieszanka piekarnicza „Żytni Mix” w akcji

Bakels Polska
(1-29)

13:00

Pokaz produkcji ciasteczek czekoladowych z nadzieniem pomarańczowym "Xoco Amori" przy wykorzystaniu maszyny Rheon KN551

Hert (3-21)

13:30

Jak zatrudniać pracowników spoza UE w 2019 r?

Sala seminaryjna A

13:30

Wiosenne świętowanie - dekorowane lukrem królewskim z użyciem farb jadalnych i barwników metalizowanych

Food Colours

(4-10)

14:00-16:00

14:00

Na jeden kęs... – zapraszamy na słone przekąski w wykonaniu Daniela Staronia

Vortumnus
(4-33)

14:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała

Debic (4-35)

14:00

Wypieki Brioche z trenerem Gianluca Padula

Ashanti (3-36)

14:30

Innowacyjne kremy Caravella w nowoczesnym wydaniu

Master Martini
(1-28)

14:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

15:00

Znana Włoszka Maria Agnese Spagnuolo przedstawia: Lodowe pierogi, czyli pokazy polskich smaków w zimnym wydaniu

MK Komi (3-8)

15:00

Dookoła słodkiego stołu – pokaz mas cukrowych w wykonaniu Moniki Robakowskiej

Agart / IRCA
(4-20)

15:00

Wypieki i degustacje wysokogatunkowych pieczyw – chleba „dla życia”, „go sport”, „farmera” oraz „magnata”

Bakels Polska
(1-29)

15:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

15:00

Pokaz przygotowania i wypieku pizzy

Ashanti (3-36)

15:30

Wartość odżywcza produktów spożywczych

Sala seminaryjna A

15:30

Abrakadabra Hocus Pokus... – zastosowanie suchego lodu i ciekłego azotu w cukiernictwie w wykonaniu Mariusza Zych i Wojciecha Gasz

Vortumnus
(4-33)

15:30

Weselmy się- ciasteczka ślubne dekorowane pastą dekoracyjną Letter&Lace, brokatową posypką oraz metalizowanymi farbami

Food Colours

(4-10)

16:00-18:00

16:15

Coverdecor – świat kolorowych polew czekoladowych (Federico Vedani)

Agart / IRCA
(4-20)

16:30

Czekolada Ariba Origin – praliny i batoniki

Master Martini
(1-28)

17:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

 

Ogłoszenie wyników Mistrzostw Polski w Deserach

Namiot Mistrzostw

18:00

Zakończenie trzeciego dnia targów

 

 

Środa, 20 lutego 2019

start

wydarzenia i pokazy 20 lutego 2019

stoisko

10:00-12:00

10:00

Rozpoczęcie czwartego dnia targów

 

10:00

Rozpoczęcie Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych

Namiot Mistrzostw

10:00

Wypiek oraz degustacja pieczywa Pane Maggia, czyli tegorocznej nowości targowej

Bakels Polska
(1-29)

10:30

Czekolada Ariba Origin – praliny i batoniki

Master Martini
(1-28)

10:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

11:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

11:00

Wypieki i degustacje wyrobów z nowatorskiej mieszanki „Ciasto Drożdżowe Koncentrat”, czyli pączków, bułek, chałek, placków i ciast

Bakels Polska
(1-29)

11:00

Pokazy cukiernicze. Poprowadzą tegoroczni finaliści konkursu Cup du Monde - Marek Moskwa i Michał Doroszkiewicz oraz Paweł Mieszała.

Debic (4-35)

11:15

American Gianduia – pokaz pralinowy w wykonaniu włoskiego mistrza Federico Vedani

Agart / IRCA
(4-20)

12:00-16:00

12:30

Panini z różnych regionów Włoch

Master Martini
(1-28)

12:30

Inspirowane zbożami – ciasta i ciasteczka pełne zdrowych zbóż

Agart / IRCA
(4-20)

12:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

13:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

13:00

Wypieki i degustacje pieczyw żytnich, czyli nowa mieszanka piekarnicza „Żytni Mix” w akcji

Bakels Polska
(1-29)

14:30

Semifreddo, deser włoski

Master Martini
(1-28)

14:45

Pokazy mistrzów cukiernictwa – Grzegorza Śmiertkę oraz Marka Wierzbowskiego

CSM Polska
(1-26)

15:00

Pokazy Mistrza cukiernictwa Emanuelle Di Biase – ciasta i ciasteczka wegańskie, semifreddo wegańskie i dekoracje tortów i deserów na talerzach

Comprital
(1-32)

15:00

Dookoła słodkiego stołu – pokaz mas cukrowych w wykonaniu Moniki Robakowskiej

Agart / IRCA
(4-20)

15:00

Wypieki i degustacje wysokogatunkowych pieczyw – chleba „dla życia”, „go sport”, „farmera” oraz „magnata”

Bakels Polska
(1-29)

15:00

Ogłoszenie wyników Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych

Namiot Mistrzostw

16:00

Zakończenie czwartego dnia i XI edycji Expo Sweet