Exposweet

Atrakcje na Expo Sweet

Na tej stronie będziemy prezentować najciekawsze pokazy i prezentacje, jakie będą się odbywać na stoiskach Expo Sweet 2020. Tu zamieszczamy tylko te najbardziej widowiskowe.

Na chwilę obecną zachęcamy do sprawdzenia jakie atrakcje przygotowali dla Państwa nasi Wystawcy na Expo Sweet 2019.

Więcej szczegółów i aktualna lista atrakcji na Expo Sweet 2020 pojawi się niedługo.

 

 

Największa atrakcja na stoisku PAN Centrum Słodkiej Dekoracji (stoisko 12, hala 1) podczas Expo Sweet 2019 to pokazy i warsztaty prowadzone przez wszystkie dni targów w trybie ciągłym przez znaną angielską designerkę i projektantkę dekoracji cukierniczych Karen Davies.  Na miejscu będzie można nie tylko usłyszeć porady Mistrzyni i zobaczyć jak tworzy swoje dzieła, ale także samodzielnie wypróbować używane przez nią formy i zakupić je po specjalnych, targowych cenach.
Równolegle do pokazów Karen Davies na naszym stoisku będą się odbywały pokazy i szkolenia prowadzone przez naszą Mistrzynię Małgorzatę Weber doskonale znaną wszystkim regularnym uczestnikom ExpoSweet. Na szkoleniu i pokazach Mistrzyni Małgorzaty Weber będzie można między innymi samodzielnie wypróbować najnowszy sprzęt i barwniki do dekorowania aerografem nie tylko mas cukrowych, ale także czekolady i karmelu.

 

 

Codziennie około godz. 13:00 na stoisku Hert (stoisko nr 21, hala 3) odbywać się będzie pokaz produkcji ciasteczek czekoladowych z nadzieniem pomarańczowym "Xoco Amori" przy wykorzystaniu maszyny Rheon KN551, a także produkcja lodów przy użyciu maszyn Innova , na bazie Giuso. Nowe smaki , np. kadarka - malaga, Crunch Amarena, Gruszka-Koper-Jaśmin. Zapraszamy na degustację smaków klasycznych, crazy setów i tipsów.

Codziennie także non stop przygotowywanie i degustacja słodkich przekąsek, które można produkować "na żywo" w cukierni: Petit Gateau, czyli ciasteczko z płynną lawą w środku podawane z lodami, Crumble owocowe, czyli owoce pod maślaną kruszonką, Lemon Tartinki, czyli ciastko pod chmurką cytrynową, Kaszmir, czyli ciasto kasztanowo-pralinowe.

 

Mistrz Cukierniczy Pan Krzysztof Kopciński będzie prowadził pokazy przygotowania deserów z wykorzystaniem technologii szokowego schładzania w dniach 17.02 i 18.02. w godz.11:00-16:00 na stoisku firmy RILLING (Stoisko nr 27, hala 4)

 

 

 

Firma Barry Callebaut - stoisko 22, hala 1 przygotowała dla Państwa specjalną promocję targową, a także możliwość spróbowania nowej czekolady Ruby!

 

Firma HENDI Polska – mająca swoje stoisko w holu głównym - zaprezentuje swój nowy brand markę BAKEMASTER specjalizującą się w cukiernictwie i piekarnictwie.

Specjalnie na targi Expo Sweet przygotowali dla Państwa mnóstwo atrakcji:

  • uczestników targów zapraszamy na pyszną kawę przygotowaną przez znanego baristę Michała Kalębę,
  • pasjonatów cukiernictwa zapraszamy na live cooking z Mistrzem Cukiernictwa Pawłem Mieszałą dnia 17 i 18 lutego o godzinie 12:00,
  • live cooking z pasjonatem cukiernictwa, w zawodzie od ponad 20 lat – Marcinem Surdyk – zapraszamy 19 lutego o godzinie 12:00,
  • Handlowcy BAKEMASTER będą służyć Państwu pomocą jak również przedstawią ofertę marki.

 

Firma Felmex (SklepCzekolada.pl) - stoisko nr 44 w hali 4 przygotowała dla Państwa kilka atrakcji:

  • uczestnicy targów będą mogli spróbować legendarnej czekolady do picia na gorąco Van Houten
  • będzie również degustacja belgijskiej czekolady do fontann Callebaut
  • przez pierwsze 3 dni targów będzie można spotkać profesjonalnego baristę z Hiszpanii, który będzie przyrządzał dla uczestników najlepsze hiszpańskie kawy, drinki oraz czekolady smakowe
  • będzie można również otrzymać specjalną ofertę handlową na nasze produkty oraz dokonać zakupu produktów z rabatem 10%

 

Firma Kandy - stoisko nr 49 w hali 1 przygotowała dla Państwa w swojej ofercie dwa nowe fantastyczne nadzienia z kawałkami owoców:

  • Nadzienie owoce jagodowe 35% - Skład tego nadzienia to 30% aronii i 5% jagody. Aronia to jeden z tzw. super owoców, jest bardzo bogata w witaminy, antyoksydanty i inne mikroelementy. Jej działanie prozdrowotne jest potwierdzone w badaniach. Jagoda również posiada w składzie wiele witamin, a przede wszystkim ma niepowtarzalne walory smakowe. Ich połączenie to smak lasu w niewygórowanej cenie. Świetnie nadaje się do bułek, drożdżówek, a także różnego rodzaju ciast.

  • Nadzienie truskawkowe 50% - Nadzienie truskawkowe premium, którego bazą jest krojona truskawka i krótka lista składników. Doskonałe do ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych. Ma idealną konsystencję i jest w pełni termostabilne.

Odwiedź nas: