Exposweet

Dojazd na Expo Sweet

Dwunasta edycja Targów Expo Sweet odbyła się w dniach 23 - 26 lutego 2020, w hali Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Rekomendowane opcjami dojazdu były:

1. Pociągiem na Dworzec Zachodni, następnie wyjście od strony ul. Tunelowej - tam na Państwa czekał bezpłatny autobus, który kursował wahadłowo (tzn. zawsze jeden z autobusów będzie pod dworcem, jeden pod halą, a jeden w trasie) i dojeżdżał bezpośrednio pod halę. Autobusy obsługiwała firma "Wisiński". Autobusy były zaparkowane na lewo od wyjścia z dworca i miały tabliczkę pomarańczową Expo Sweet. 

2. Pociągiem SKM do stacji Warszawa Wola - pociągi R9, S9 oraz wybrane pociągi Kolei Mazowieckich kursujące co ok. 20-30 minut. Dojście ze stacji Wola zajmuje 10 minut spacerowym krokiem. 

3. Komunikacja miejska. Planer podróży znajdą Państwo TUTAJ, a szczegóły dojazdu TUTAJ: SZCZEGÓŁY. Expo XXI jest położone w centralnej części miasta i dojazd komunikacją miejską jest bardzo wygodny.

4. TAXI - koszt taksówki jest porównywalny z kosztami parkowania pod halą.

5. Własne auto - przygotowaliśmy parkingi bezpośrednio pod halą, jak i po drugiej stronie ulicy Prądzyńskiego. Jest tam ponad 1000 miejsc parkingowych. Pomimo, iż parkingi wydawały się przepełnione, zawsze mieliśmy wolne miejsca. Można było także zaparkować na parkingu pod dworcem Zachodnim (parkingi są z obu stron dworca - od ul Tunelowej i Al. Jerozolimskich) i dojechać busem wahadłowym.  

 

Odwiedź nas: