Exposweet

Dojazd na Expo Sweet

Dwunasta edycja Targów Expo Sweet odbędzie się w dniach 23 - 26 lutego 2020, w hali Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Rekomendowane opcje dojazdu:

1. Pociągiem na Dworzec Zachodni, następnie wyjście od strony ul. Tunelowej - tam będzie na Państwa czekać bezpłatny autobus wahadłowy, kursujący co ok. 15 minut i dojeżdżający bezpośrednio pod halę. Autobusy obsługuje firma "Wisiński". Autobusy będą zaparkowane na lewo od wyjścia z dworca i będą mieć tabliczkę pomarańczową Expo Sweet. 

2. Pociągiem SKM do stacji Warszawa Wola - pociągi R9, S9 oraz wybrane pociągi Kolei Mazowieckich kursują co ok. 20-30 minut. Dojście ze stacji Wola zajmuje 10 minut spacerowym krokiem. 

3. Komunikacja miejska. Planer podróży znajdą Państwo TUTAJ, a szczegóły dojazdu TUTAJ: SZCZEGÓŁY. Expo XXI jest położone w centralnej części miasta i dojazd komunikacją miejską jest bardzo wygodny.

4. TAXI - koszt taksówki jest porównywalny z kosztami parkowania pod halą.

5. Własne auto - przygotowaliśmy parkingi bezpośrednio pod halą, jak i po drugiej stronie ulicy Prądzyńskiego. Jest tam ponad 1000 miejsc parkingowych. W ubiegłym roku zawsze mieliśmy wolne miejsca, pomimo, iż parkingi wydawały się przepełnione. Można także zaparkować na parkingu pod dworcem Zachodnim (parkingi są z obu stron dworca - od ul Tunelowej i Al. Jerozolimskich) i dojechać busem wahadłowym.  

 

Odwiedź nas: