Exposweet

Okazje targowe

Przedstawiamy kilka wybranych okazyjnych ofert targowych. Poniższe warunki zakupu obowiązywały wyłącznie podczas targów Expo Sweet 2019.

Na chwilę obecną zachęcamy do sprawdzenia jakie okazje targowe przygotowali dla Państwa nasi Wystawcy na Expo Sweet 2019.

 

 

Więcej szczegółów i aktualna lista okazji targowych na Expo Sweet 2020 pojawi się niedługo.

 

 

 

Z okazji XI edycji Targów Expo Sweet firma Vortumnus (stoisko 33 w hali 4) przygotowało dla Państwa dodatkowy rabat 3% na wszystkie zamówienia złożone podczas trwania Targów!

 

 

Uwaga PROMOCJA!
-10% na asortyment dla piekarni i cukierni!
Więcej dowiesz się na stoisku nr 42 na hali 4

Zapraszamy AKO S.A.

 

 

 

 

 

 

Firma HortinoZakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, która ma stoisko nr 46 w hali 1 przygotowała dla Państwa specjalny rabat 2% na zamówienia złożone w czasie trwania targów na NADZIENIA OWOCOWE EXTRA POLTINO!

 

 

 

Firma Hard-Ice na stoisku nr 1 w hali 4 zaprezentuje Państwu nową maszynę do lodów włoskich, model Maxi Freeze Air Pump z technologią DDS - stworzona do ciężkiej pracy.
Maszyna Hard-Ice w której zastosowano technologię DDS (double direct system) zyskała niezawodność w działaniu dzięki wyeliminowaniu szybko zużywających się, awaryjnych elementów. W maszynach do lodów włoskich z pompami napowietrzającymi Air PUMP silnik DC przekazuje moc bezpośrednio do pompy, co sprawia, że cała konstrukcja jest cicha, niezawodna i przy tym energooszczędna.

 

Odwiedź nas: