Exposweet

Bart Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Norwida 4, 05-250 Słupno
www.bart.pl/

Firma BART jest dystrybutorem i producentem surowców oraz dodatków do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, paszowego. Firma powstała w 1996 roku. Nasze biuro, magazyn oraz zakład produkcyjny znajduje się w Słupnie koło Warszawy.

W branży spożywczej oferujemy barwniki naturalne i żywność barwiącą, emulsje/koncentraty do napojów, aromaty, substancje zagęszczająco-stabilizujące, enzymy, ekstrakty drożdżowe, substancje słodzące, ekstrakty roślinne, surowce winiarskie, różnego rodzaju produkty specjalistyczne i inne.

Dla przemysłu farmaceutycznego dostarczamy: kapsułki, probiotyki, ekstrakty roślinne, substancje pomocnicze, substancje czynne (API), witaminy i minerały, aminokwasy, produkty specjalistyczne i inne.

W naszym asortymencie dla przemysłu paszowego znajdują się enzymy, barwniki, zamienniki białka, substancje chronione oraz produkty specjalistyczne.

Nasze surowce i produkty importujemy bezpośrednio od sprawdzonych dostawców z Europy, Ameryki Południowej i Azji. W wielu przypadkach jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem zagranicznych producentów i koncernów na terenie Polski.

Przyczyna sukcesu firmy BART tkwi w kompleksowej ofercie produktów specjalistycznych, profesjonalnej i szybkiej obsłudze oraz elastyczności w działaniu. Dzięki obserwacji i dostosowywaniu się do rynkowych trendów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dynamiczny rozwój firmy potwierdza rokroczny wzrost obrotów. W przyszłości, mamy zamiar agresywniej wchodzić na nowe rynki zagraniczne aby zwiększyć wartość i udział eksportu w przychodach firmy.

Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie, a nowych klientów zapraszamy do współpracy!