Exposweet

Bravilor Polska Sp z o.o.

Al. Katowicka 63, 05-830 Kajetany
www.bravilor.com/

Bravilor Bonamat to firma rodzinna, która została założona ponad 65 lat temu. Innowacyjne pomysły, zaawansowana technologia i produkcja we własnym zakresie - to zawsze były dla nas istotne kwestie, które przyczyniły się do naszego obecnego sukcesu.

Obecnie firma Bravilor Bonamat opracowuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę urządzeń do przygotowywania napojów, w dalszym ciągu skupiając się na specjałach kawowych oraz warnikach. Jednakże, poza urządzeniami marki Bravilor Bonamat, opracowujemy i produkujemy także maszyny OEM dla podmiotów trzecich.

Misja Bravilor Bonomat to bycie inspirującym, innowacyjnym oraz  strategicznym partnerem dla naszych klientów na całym świecie.

Obecnie zatrudniamy ponad 350 oddanych nam pracowników na całym świecie. Wszyscy poświęcają się głównej idei rozwoju i produkcji komercyjnych urządzeń do przygotowywania napojów. Z oddziałami zlokalizowanymi w Europie i USA oraz z międzynarodową siecią punktów dystrybucji w ponad 100 państwach, marka Bravilor Bonamat jest obecnie znana na całym świecie.

Wszystkie nasze główne struktury biznesowe są zlokalizowane w Holandii. Pozwala nam to na szybkie reagowanie na potrzeby klientów, oraz na rozwijanie i produkcję urządzeń wysokiej jakości, które spełniają konkretne potrzeby naszych klientów. Widzimy potrzebę szybkiej odpowiedzi na nowe kierunki rozwoju rynku.

Dzięki głównym wartościom napędzającym nasze działania - przedsiębiorczości, jakości, skupianiu się na klientach i latach wiedzy i doświadczenia, jesteśmy w stanie stworzyć wartości dodane i przyczynić się do sukcesu naszych klientów na całym świecie.