Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru

Do startu w Mistrzostwach Polski w Przygotowaniu Deseru 2018 zakwalifikowały się drużyny reprezentujące następujące lokale (w kol. alfabetycznej):


ALBERTINA RESTAURANT & WINE

DoubleTree by Hilton Krakow

Filharmonia Smaku

Hotel Air Port Okęcie

Hotel Hilton / Restauracja Mercato

Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie Restauracja Romantyczna

Zamek Topacz Resort & Art SPA

Kuchnia i Strych

Restauracja "Rynek MMXII" Dariusz Kacprzak

Restauracja Margeritta

Restauracja Chef food & friends

Restauracja Cucina

Restauracja Halka (Hotel Aries)

Restauracja Kubicki

Restauracja Sowa

Restauracja Warszawska Hotelu Centrum Sosnowiec

Restauracja HYĆKA

Fiorentina  MSHG

 

 

Patronami Mistrzostw są:

Fundacja Klubu Szefów Kuchni

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni

Stowarzyszenie Kucharzy Polskich

Akademia Kulinarna

Trendy Chef

Partnerem strategicznym konkursu jest Gastro Magic Service - najfajniejsza wypożyczalnia gastronomiczna:

http://www.wypozyczalnia.waw.pl/

Mistrzostwa zostały objęte specjalnym patronatem medialnym przez wydawnictwo Brog, wydawcę tytułów:

../media/wystawcy/brog_sc.jpg   ../media/wystawcy/brog_nowosci.jpg ../media/wystawcy/brog_horecanet.jpg

 

 

 

Poniżej prezentujemy wyniki poprzedniej (trzeciej) edycji Mistrzostw Polski w Przygotowaniu Deseru Expo Sweet 2017

Miejsce ZESPÓŁ Punktacja Jury
FIRMA Zawodnik nr 1 Zawodnik nr 2 Monika Ignaciuk Paweł Małecki Krzysztof Szulborski Robert Główka  Paweł Stawicki Sebastian Szmyd  Dariusz Zahorański  SUMA PUNKTÓW
I Restauracja Dinette Arkadiusz Kruszik Tomasz Wencek 280 244 265 261 250 262 285 1847
II Brovaria Tomasz Mrowiński Krystian Poznański 264 261 270 240 240 270 275  1820
III Restauracja "U Rzeźników" Jarosław Kin Łukasz Hełminski 276 248 270 270 225 255 275  1819
IV Restauracja "Cucina" Mariusz Górecki Jurii Gorobczyszyn 274 232 280 230 220 253 270  1759
V DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center Grzegorz Śmiertka Oskar Dąbrowski 289 222 215 257 220 260 230  1693

 

I miejsce, Arkadiusz Kruszik, Tomasz Wencek (Dinette)

     ../media/galeria2017/desery/arkadiusz kruszik, tomasz wencek.jpg

 

 

II miejsce Tomasz Mrowiński, Krystian Poznański (Brovaria):

       ../media/galeria2017/desery/tomasz morowinski, krystian poznanski.jpg

 

 

III Jarosław Kin,  Łukasz Hełminski (Restauracja "U Rzeźników"):

    ../media/galeria2017/desery/jaroslaw kin, lukasz helminski.jpg

 

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach