Strona korzysta z plików cookies.
 • PL
 • GB

Informacje praktyczne

Poniżej znajduje się zestaw informacji przydatnych dla osób wybierających się na Expo Sweet


Zasady wstępu na Targi

Targi Expo Sweet są imprezą przeznaczoną dla profesjonalistów z branży cukierniczej, piekarskiej, lodziarskiej i HORECA. Osoby pracujące w w/w branżach mogą wejść na Targi bezpłatnie po dokonaniu rejestracji ON-LINE i pobraniu bezpłatnej karty wstępu lub po aktywowaniu zaproszeń papierowych dostarczonych przez Wystawców lub załączonych do prasy branżowej. 

Do wejścia na Targi upoważniają następujące dokumenty:

Bilety na okaziciela
Podczas trwania Targów można będzie wykupić bilet na okaziciela w cenach:
20zł bilet jednorazowy

50zł bilet wielokrotnego wejścia
Bilet nie wymaga rejestracji. Nie ma biletów ulgowych.

Bilet upoważnia do wejścia na targi 1 osobę dorosłą, która może wprowadzić bezpłatnie dwoje własnych dzieci. Osoby nieletnie bez opieki nie będą wpuszczane, nawet w przypadku okazania zaproszeń lub zakupu biletów. Targi Expo Sweet są przeznaczone dla osób pełnoletnich (nieletni tylko pod opieką).

 

Zaproszenie papierowe aktywowane ON-LINE
Wejście na Targi jest także możliwe na podstawie bezpłatnego zaproszenia. Zaproszenia będą kolportowane przez Wystawców i załączone do prasy branżowej. Osoby posiadające zaproszenia powinny je aktywować on-line na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w prawym menu "Rejestracja Zaproszenia". Po dokonaniu aktywacji będą Państwo mogli wejść bez dalszych formalności i kolejek na teren Targów. Dokonanie aktywacji będzie możliwe także w recepcji w dniach targowych, jednak wówczas muszą się Państwo liczyć z oczekiwaniem w kolejce. 

Zaproszenie papierowe rejestrowane w recepcji Targów
Osoby, które posiadają zaproszenia, ale nie aktywują ich ON-LINE, będą mogły zarejestrować się w recepcji w dniach targowych i otrzymają bezpłatne karty wejścia. Jednak wówczas należy się liczyć z oczekiwaniem w kolejce. 

Bezpłatna karta wstępu dla właścicieli firm pobrana ON-LINE
Rejestracji można będzie dokonać od stycznia 2017 korzystając z "Rejestracja Zaproszenia". Bezpłatna rejestracja będzie aktywna do 22.02.2017. Później system rejestracji może zostać wyłączony.


 

Zasady ogólne
Zaproszenie, a także bilet upoważnia do wejścia na targi 1 osobę dorosłą, która może wprowadzić bezpłatnie dwoje własnych dzieci. Osoby nieletnie bez opieki nie będą wpuszczane, nawet w przypadku okazania zaproszeń.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zasad wejścia na Targi, prosimy o telefon na
nr 22 465 96 23 - infolinia dla Zwiedzających g. 9-17.

Grupy zorganizowane - zapytania proszę kierować na ogólny adres e-mail.


Rejestracja Gościa

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO SYSTEMU REJESTRACJI

LUB PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ:

Po przejściu do systemy rejestracji należy wybrać -

1. Przycisk po lewej stronie "Mam zaproszenie i chcę je aktywować" - jeśli ma Pan/i zaproszenie papierowe.

2. Jeśli pracuje Pan/Pani w branży lodziarskiej, cukierniczej, piekarskiej lub HORECa, ale nie posiada zaproszenia papierowego - proszę wybrać przycisk po prawej stronie "Nie mam zaproszenia, chcę się zarejestrować".  Po wydrukowaniu zaproszenia proszę się zapoznać z warunkami wstępu.

UWAGA. Ze względów technicznych ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI zostanie wyłączony 22 LUTEGO 2017 (środa) o godzinie 20:00.

 

Później będzie możliwa wyłącznie rejestracja na targach.

W razie pytań lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt na nr 22 465 96 23.


Nocleg

 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty noclegów przez biznesowe biuro podróży, które często ma lepsze ceny niż hotelowe "superpromocje". O szczegóły proszę pytać tutaj (warto powołać się na Expo Sweet):

Business Travel, p. Iwona Golec

tel.+48 22/622 72 29, tel/fax +48 22 622 36 01

i.golec@bstravel.pl

www.bstravel.pl


Dojazd

 • ../media/autokar.png

  DOJAZD AUTOKAREM

  Podobnie, jak rok temu kilka firm organizuje odpłatne grupowe przejazdy autokarowe na Expo Sweet. Na dziś są to firmy:  APC Motyl (Lublin i okolice), Savpol (Śląsk), APC Agra (Opolszczyzna i Śląsk). Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z takiego przejazdu, proszę się kontaktować bezpośrednio z w/w firmami.

 • ../media/bus.png

  AUTOBUSY MIEJSKIE

  Do hali MTP dojeżdżają następujące linie autobusowe: 115, 143, 145, 173, 183, 225, 245, 315, 401, 514, 520

 • ../media/train.png

  PKP

  Pociągi Kolei Mazowieckich (dojazd ze stacji: Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion, Warszawa Wschodnia, Warszawa Olszynka Grochowska do stacji Warszawa Gocławek).

 • ../media/taxi.png

  TAXI

  Na terenie Centrum znajduje się stały postój taksówek.

 • ../media/car.png

  WŁASNY SAMOCHÓD

  Na terenie MTPolska znajduje się płatny parking na 750 samochodów. W bezpośredniej okolicy znajdują się specjalnie wyznaczone parkingi na kolejne 1800 miejsc. Aktualną mapę parkingów wraz z cenami parkowania można pobrać TUTAJ: MAPA PARKINGÓW  oraz TUTAJ w formacie PDF

  ../media/mapa-parkingow.jpg

  Z okolicznych parkingów będą kursować bezpłatne busy wahadłowe, co ok. 15 minut. W przypadku brzydkiej pogody, proszę zapytać pracownika parkingu kiedy przyjedzie autobus i poczekać na przyjazd.

   

  Uwaga, zdecydowanie odradzamy parkowanie w pobliżu hali w miejscach niedozwolonych (trawniki, chodniki itp.), ponieważ w okresie każdych targów okolica hali jest intensywnie patrolowana przez Straż Miejską. Jeśli chcą Państwo zaparkować bezpłatnie polecamy poszukanie miejsc na ulicach: Szpaczej, Goździków lub Rezedowej. Zwłaszcza na tej ostatniej jest zazwyczaj dużo wolnego miejsca. Proszę jednak uważać na znaki, gdyż sytuacja z miejscami parkingowymi zmienia się dynamicznie.
  Proszę także zwracać uwagę na warunki parkowania przy sklepie Selgros. Na dzień 12.XII cena za godzinę parkowania na tym parkingu wynosi 10zł. Natomiast osoby, które dokonają dowolnego zakupu w sklepie są zwolnione z tej opłaty na okres 2 godzin na podstawie paragonu lub Fv.

Adres targów: ul. Marsa 56c, Warszawa

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach