Strona korzysta z plików cookies.
 • PL
 • GB

Dojazd

 • ../../media/autokar.png

  DOJAZD AUTOKAREM

  Podobnie, jak rok temu kilka firm organizuje odpłatne grupowe przejazdy autokarowe na Expo Sweet. Na dziś są to firmy:  APC Motyl (Lublin i okolice), Savpol (Śląsk), APC Agra (Opolszczyzna i Śląsk). Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z takiego przejazdu, proszę się kontaktować bezpośrednio z w/w firmami.

 • ../../media/bus.png

  AUTOBUSY MIEJSKIE

  Do hali MTP dojeżdżają następujące linie autobusowe: 115, 143, 145, 173, 183, 225, 245, 315, 401, 514, 520

 • ../../media/train.png

  PKP

  Pociągi Kolei Mazowieckich (dojazd ze stacji: Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion, Warszawa Wschodnia, Warszawa Olszynka Grochowska do stacji Warszawa Gocławek).

 • ../../media/taxi.png

  TAXI

  Na terenie Centrum znajduje się stały postój taksówek.

 • ../../media/car.png

  WŁASNY SAMOCHÓD

  Na terenie MTPolska znajduje się płatny parking na 750 samochodów. W bezpośredniej okolicy znajdują się specjalnie wyznaczone parkingi na kolejne 1800 miejsc. Aktualną mapę parkingów wraz z cenami parkowania można pobrać TUTAJ: MAPA PARKINGÓW  oraz TUTAJ w formacie PDF

  ../../media/mapa-parkingow.jpg

  Z okolicznych parkingów będą kursować bezpłatne busy wahadłowe, co ok. 15 minut. W przypadku brzydkiej pogody, proszę zapytać pracownika parkingu kiedy przyjedzie autobus i poczekać na przyjazd.

   

  Uwaga, zdecydowanie odradzamy parkowanie w pobliżu hali w miejscach niedozwolonych (trawniki, chodniki itp.), ponieważ w okresie każdych targów okolica hali jest intensywnie patrolowana przez Straż Miejską. Jeśli chcą Państwo zaparkować bezpłatnie polecamy poszukanie miejsc na ulicach: Szpaczej, Goździków lub Rezedowej. Zwłaszcza na tej ostatniej jest zazwyczaj dużo wolnego miejsca. Proszę jednak uważać na znaki, gdyż sytuacja z miejscami parkingowymi zmienia się dynamicznie.
  Proszę także zwracać uwagę na warunki parkowania przy sklepie Selgros. Na dzień 12.XII cena za godzinę parkowania na tym parkingu wynosi 10zł. Natomiast osoby, które dokonają dowolnego zakupu w sklepie są zwolnione z tej opłaty na okres 2 godzin na podstawie paragonu lub Fv.

Adres targów: ul. Marsa 56c, Warszawa

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach