Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Edycja 2014

Szósta edycja Expo Sweet


VI Lodziarskie Mistrzostwa Polski Expo Sweet

VI Lodziarskie Mistrzostwa Polski Expo Sweet zostały rozegrane w dniu 18 lutego 2014 roku.

Pierwsze miejsce zajęli reprezentanci lodziarni Glorioza - Sylwia i Krzysztof Klapec

Drugie miejsce zajęły reprezentantki cukierni Heka - Katarzyna Ciepielewska Edyta Sieroń

Na trzecim miejscu uplasował się zespół Bartłomiej Jarzyna (cukiernia Jarzyna) i Piotr Pawłowski (Pawlo Cafe)

 

 uczestnicy i jurorzy Lodziarskich Mistrzostw Polski

 

 

 


Mistrzostwa Polski w przygotowaniu deseru 2014

Zawody zorganizowane pod patronatem i przy współpracy

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz Trendy Chef Team

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni              Trendy Chef Team

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z cukierni Jana Kachlickiego - Ryszard Wawrzyniak i Maciej Pięta

Ryszard Wawrzyniak i Maciej Pięta

   
Drugie miejsce wywalczyły reprezentantki T. Deker Patissier & Chocolatier - Klaudia Sopolińska i Katarzyna Chudy

Klaudia Sopolińska i Katarzyna Chudy

   
Trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie Jarosław Wrzoskiewicz (Cukiernia Jarosław Wrzoskiewicz) i Jakub Rak (Cukiernia Orłowski & Rak)

Jarosław Wrzoskiewicz i Jakub Rak


IV Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych 2014

Pierwsze miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy Anna Krawczyk i Weronika Stimma uzyskując wynik 489 punktów na 500 możliwych. Tuż za zwyciężczyniami z wynikiem 486 punktów uplasowała się Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej w składzie Mateusz Jurzec i Michał Palarczyk, natomiast trzecie miejsce i 483 punkty wywalczyły reprezentantki Zespołu Szkół Gastronomicznych w Warszawie - Agata Tkaczyk i Karolina Gołębiewska.

Zwycięzcy Mistrzostw Szkół Cukierniczych


Konkurs - wystawa tortów 2014

 

Pierwsze miejsce zajęła p. Agnieszka Strzelecka z "Krainy Ciast i Tortów" - 4245 pkt.
 Kraina Ciast i Tortów Agnieszka Strzelecka
 
  
 Drugie miejsce zajął p. Ernest Babiuch z "Cukierni Babiuch" - 4045 pkt.
  Tort wykonał Ernest Babiuch z Cukierni Babiuch
   
Trzecie miejsce przypadło w udziale p. Agnieszce Gajdanowicz z Pracowni Tortów Artystycznych "Tort Agnieszki" - 3955 pkt.
Pracownia Tortów Artystycznych
 
Specjalne wyróżnienie za czwarte miejsce dla p. Katarzyny Toporowska z pracowni T. Deker Patissier & Chocolatier - 3810 pkt.
Katarzyna Toporowska z pracowni T. Deker Patissier & Chocolatier

 

 

 

 

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach