Exposweet

Bilety

Targi Expo Sweet są przeznaczone dla profesjonalistów z branży cukierniczej, piekarskiej, lodziarskiej i HORECA. Osoby pracujące w w/w branżach zachęcamy do skontaktowania się z firmami - wystawcami, obecnymi na Expo Sweet w celu otrzymania bezpłatnych wejściówek.

Wystawcy dysponują pulą niemal 100.000 bezpłatnych wejściówek do rozdania wśród swoich obecnych i przyszłych klientów! Zatem na pewno wystarczy dla wszystkich chętnych.
Lista wystawców znajduje się TUTAJ. Zachęcamy, aby skontaktować się z firmą, której oferta Państwa interesuje, zamówić przesłanie bezpłatnych zaproszeń i umówić się na wizytę na targach.

Dla pozostałych osób chcących zobaczyć zmagania Uczestników Mistrzostw Polski, zapierające dech w piersiach, fantastyczne dekoracje cukiernicze, zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, a także dla wszystkich łasuchów chcących spróbować najlepszych lodów, ciastek, deserów, kaw i wielu innych smakołyków przewidzieliśmy możliwość kupienia biletu wstępu w kasie podczas targów, bądź przez Internet. Uwaga! Targi są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby nieletnie mogą wejść na teren targów tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych, zgodnie z poniższymi zasadami. 

Ceny biletów:

- bilet normalny - 100 złotych - wejście jednorazowe. 

- bilet ze zniżką za rejestrację  - 50 złotych - wejście jednorazowe po zaznaczeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych od Expo Sweet EZIG.  Bilet ze zniżką jest dostępny wyłącznie przez Internet.  Na jeden adres email można kupić i zarejestrować tylko jeden bilet ze zniżką

W celu zakupu biletu prosimy kliknąć poniższy przycisk:

 

Zasady wejścia na Targi z biletem:

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na targi 1 osobę pełnoletnią, która może wprowadzić bezpłatnie dwoje niepełnoletnich dzieci. Osoby niepełnoletnie bez opieki nie będą wpuszczane, nawet w przypadku okazania zaproszeń lub biletów.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zasad wejścia na Targi, prosimy o telefon na nr 22 465 96 23 - infolinia dla Zwiedzających g. 9-16.

Grupy zorganizowane - zapytania proszę kierować na ogólny adres e-mail.

Podczas targów będą przestrzegane obowiązujące w danym dniu wymogi sanitarne. Jeśli stosowane władze wyznaczą limity wejść, będziemy musieli się do nich stosować. Osoby posiadające bilet, które nie będą mogły wejść, będą mogły zwrócić bilet i otrzymają zwrot jego ceny. Prosimy o zachowanie dowodów zakupu, gdyż będą one niezbędne do otrzymania zwrotu.    

Odwiedź nas: