Exposweet

Bilety

Targi Expo Sweet są przeznaczone dla profesjonalistów z branży cukierniczej, piekarskiej, lodziarskiej i HORECA. Osoby pracujące w w/w branżach zachęcamy do skontaktowania się z firmami - wystawcami, obecnymi na Expo Sweet w celu otrzymania bezpłatnych wejściówek.

Wystawcy dysponują pulą niemal 100.000 bezpłatnych wejściówek do rozdania wśród swoich obecnych i przyszłych klientów! Zatem na pewno wystarczy dla wszystkich chętnych.
Lista wystawców znajduje się TUTAJ. Zachęcamy, aby skontaktować się z firmą, której oferta Państwa interesuje, zamówić przesłanie bezpłatnych zaproszeń i umówić się na wizytę na targach.

Uwaga! Targi są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby nieletnie mogą wejść na teren targów tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych, zgodnie z poniższymi zasadami. 

Wymogi sanitarne: targi spełniają zalecenia nałożone prawem na imprezy targowe. Osoby zwiedzające mogą zostać poproszone dobrowolne okazanie tzw. paszportów covidowych. Osoby posiadające aktualny paszport covidowy nie są liczone do limitu wejść (wchodzą bez ograniczeń). Ze względu na rozmiar hali limit wejść dla osób, które nie chcą lub nie mogą pokazać paszportu covidowego jest bardzo duży (ponad 1000 osób jednocześnie), dlatego zapraszamy wszystkich chętnych - na pewno wszyscy wejdą!!!

Godziny otwarcia targów:
- dzień I, II, III - od 10:00 do 18:00 
- dzień IV - od 10:00 do 16:00

 

Ceny biletów:

- bilet normalny - 100 złotych - wejście jednorazowe. 

- bilet ze zniżką za rejestrację  - 50 złotych - wejście jednorazowe po zaznaczeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych od Expo Sweet EZIG.  Bilet ze zniżką jest dostępny wyłącznie przez Internet.  Na jeden adres email można kupić i zarejestrować tylko jeden bilet ze zniżką

W celu zakupu biletu prosimy kliknąć poniższy przycisk:

 

Zasady wejścia na Targi z biletem:

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na targi 1 osobę pełnoletnią, która może wprowadzić bezpłatnie dwoje niepełnoletnich dzieci. Osoby niepełnoletnie bez opieki nie będą wpuszczane, nawet w przypadku okazania zaproszeń lub biletów.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zasad wejścia na Targi, prosimy o telefon na nr 22 465 96 23 - infolinia dla Zwiedzających g. 9-16.

Grupy zorganizowane - zapytania proszę kierować na ogólny adres e-mail.

Podczas targów będą przestrzegane obowiązujące w danym dniu wymogi sanitarne. Jeśli stosowane władze wyznaczą limity wejść, będziemy musieli się do nich stosować. Osoby posiadające bilet, które nie będą mogły wejść, będą mogły zwrócić bilet i otrzymają zwrot jego ceny. Prosimy o zachowanie dowodów zakupu, gdyż będą one niezbędne do otrzymania zwrotu.    

Odwiedź nas: