Exposweet

Agart-Pro Sp. z o.o.

ul. Składowa 13 bud.2 Żerniki, 62-023 Gądki
www.agart-pro.pl/

AGART-PRO od ponad 10 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem piekarni i cukierni w komponenty, półprodukty, jak również drobny sprzęt dla branży piekarsko - cukierniczej. 

Od czasu swego powstania, firma otworzyła i prężnie prowadzi 4 filie na terenie Polski. W Rumi k/Gdyni, zaopatruje województwo Pomorskie, na terenie Wrocławia z zasięgiem województwa Dolnośląskiego, w Warszawie dostarczając surowce na całe Mazowsze oraz centrala w Poznaniu mająca zasięg 3 województw: Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Lubuskiego. Klienci AGART-PRO - Piekarnie i Cukiernie, to na dzień dzisiejszy prawie 900 firm "rozsianych" na całym terenie działalności.

Firma wśród swoich dostawców ma czołowych producentów z branży, zarówno z Polski, jak i Europy Zachodniej. Daje to stabilność i pewność zawieranych kontraktów, jak również uwierzytelnia wizerunek firmy wśród odbiorców.

Dla Producentów, AGART-PRO stanowi równorzędnego partnera. Producenci przychylnie spoglądają na często niebanalne rozwiązania, które mają wspierać sprzedaż, jak również pomóc w promocji rynkowych nowości. Nieustannie prowadzone działania marketingowe, które przekładają się na konkretne, wymierne korzyści, są zawsze pozytywnie opiniowane przez Klientów.

"Robimy i będziemy robić wszystko, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani i odbierali nas jako kompetentnych partnerów handlowych w myśl przyświecają cel nam zasady: Jesteśmy z Najlepszymi dla Najlepszych..."