Exposweet

Akademia Tortu

New York City, USA
www.akademiatortu.pl/

Akademia Tortu 

https://www.akademiatortu.pl/

 

 
Dekoracje tortów to nasza specjalność! 

 

Dekoracje tortów w stylu angielskim to główna tematyka portalu Akademia Tortu. Oferujemy profesjonalne kursy i instruktaże video. Czyli wszystko o tortach i ich zdobieniu: szczegółowo i po polsku! Dzięki naszym kursom dostajesz dostęp do wiedzy w dowolnie wybranym momencie, w zaciszu własnego domu!  W rezultacie otrzymujesz rzetelne szkolenie za minimalne pieniądze, a dekorowanie tortów przestaje być dla Ciebie tajemnicą.   

 

Nasze kursy online obejmują setki minut wysokiej jakości filmików, które krok po kroku pokazują podstawy i wyrafinowane techniki wykorzystywane w sztuce dekorowania tortów w stylu angielskim. Dzięki subskrypcji otrzymasz też dostęp do rabatów w polecanych sklepach, a także do miarek, przydatnych kalkulatorów, sprawdzonych przepisów, instrukcji, artykułów, zamkniętej grupy na FB i wiele więcej!  Naucz się dekorowania tortów i udoskonal swoje umiejętności dzięki prostym instrukcjom i sekretnym receptom, które zdradzi Ci Magda i goście Akademii Tortu! 

 

 

 W trakcie targów można będzie również zakupić dyski do tynkowania tortów jak i obejrzeć prezentacje modelowania dekoracji z masy cukrowej.