Exposweet

Hard Beans Coffee Roasters Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 35, 45-071 Opole
www.hardbeans.com/

Życie składa się z chwil, które należy pielęgnować. Dla nas każdy moment spędzony przy tworzeniu kawy jest swoistym rytuałem. Traktujemy doskonałość nie jako jednorazowy akt, lecz jako nawyk, dlatego codziennie staramy się robić małe rzeczy w wielki sposób kierując się mottem: The best coffee rituals.

 

Hard Beans Coffee Roasters

Nasze korzenie sięgają 2009 roku, wtedy bowiem rozpoczęła się działalność kawiarni Kofeina Art Cafe z Opola. HBCR powiązane jest bezpośrednio z właścicielami i pracownikami tego wyjątkowego miejsca, które w 2016 roku uznane zostało przez Specialty Coffee Association Poland za najlepszą kawiarnię Speciality w Polsce.

 

Z doświadczeń zebranych przez 10 lat w segmencie kaw Speciality narodził się pomysł na stworzenie Hard Beans Coffee Roasters, palarni specjalizującej się w przetwórstwie kawy najwyższej jakości. W przyszłości pragniemy dostarczać produkty związane nie tylko z kawą, ale także napoje przygotowane na jej bazie.

 

HBCR tworzą ludzie pełni pasji, których łączy wspólna miłość. Miłość do dobrej kawy.

 

Chcemy stworzyć świat przepełniony smakiem dobrej kawy, której może spróbować każdy, niezależnie gdzie i z kim będzie ją pił.

 

Jakość to wyjątkowe, ręcznie zbierane ziarna, pochodzące z lokalnych plantacji, to staranne ich magazynowanie, indywidualne profile palenia, a także najwyższa dbałość o zadowolenie klienta, tzw. perfect hospitality.

 

Transparentność to pełna przejrzystość naszej pracy. Wiemy, skąd pochodzą ziarna, mówimy, jak wygląda proces palenia, stale prowadzimy badania i dzielimy się zdobytą wiedzą.

 

Ludzie kochają dobrą kawę, dla wielu z nas dobra kawa to ta wypita z bliskimi, przyjaciółmi, osobami, które kochamy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kawa HBCR była częścią tych wspólnych chwil i wypełniała je wyjątkowym smakiem.

 

Rytuały to nieodłączny element picia kawy, są też częścią pracy w HBCR. To właśnie tutaj łączymy je z naszą wiedzą i doświadczeniem, i dzięki temu tworzymy dobrą kawę.