Exposweet

SWEET ART GALLERY

7 Beach Park, Portmarnock Co.Dublin D13 DR97, Dublin; Irlandia
www.bybora.pl/ 

ByBora Sugar Paste 

https://www.bybora.pl/ - Wyłączny dystrybutor na Polskę

 

Jesteśmy nową firmą założoną w lutym 2019 r. Jest to nowe przedsięwzięcie mające na celu promowania i dystrybucji produktów ByBora Sugar Paste na rynkach Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski. 

Staliśmy się wyłącznymi dystrybutorami na te rynki i obecnie koncentrujemy się na promocji i pokazaniu najwyższej jakości produktów.  

Pomimo niespełna 3 miesięcy na rynku, dotarliśmy do wielu klientów, liczba rośnie szybko i najważniejsza dla nas jest to, że klienci, którzy wypróbowali pastę cukrową ByBora wracają z bardzo dobrymi recenzjami oraz chętnie kupują ponownie nasze produkty.  

 

 

NIE DOŚWIADCZYSZ:  

  • Efektu „Skóry słonia”  
  • Pęknięć podczas pracy lub na gotowym projekcie   
  • Kłopotu z ugniataniem  
  • Efektu rosy po wyjęciu z lodówki lub podczas pracy na wyższym poziomie wilgotności  
  • Koloryzacji rąk oraz narzędzi  

 

ZYSKUJESZ:  

 Mniejsze zużycie produktu dzięki elastyczności i plastyczności  

 Szybszą pracę  

 Wyższą jakość gotowego projektu (brak niepożądanych niespodzianek, takich jak pęknięcia itp.)  

 Zadowolenie zarówno twoje, jak i klienta  

 Mniej stresu podczas pracy i po zakończeniu  

 

NASZE CELE: 

Staramy się, aby marka ByBora Sugar Paste została uznana za produkt i usługę najwyższej jakości. Jest to dla nas długofalowy projekt i starannie budujemy sieć naszych resellerów, aby dostępność była jak najłatwiejsza.  

 

O PRODUKCIE: 

15 lat zajęło Pani Funda Akay stworzenie satysfakcjonującego przepisu na produkt, który ma być wytwarzany dla klientów na całym świecie. Pani Funda jest uznanym i cenionym projektantem ciast. Mamy podobne poglądy na temat rozwoju firmy na solidnych podstawach jakości produktu i obsługi klientów. ByBora Sugar Paste jest bardzo łatwa w obsłudze dla początkujących w cukiernictwie i jednocześnie spełnia surowe kryteria mistrzów rzemiosła. Posiada certyfikat bezglutenowy.