Exposweet

Sweet Revolutions by Domy

Dublin, Irlandia
www.sweetrevolutions.net/

Sweet Revolutions by Domy 

 https://www.sweetrevolutions.net/

 

Dominika Dobek (wszyscy znają ją jako Domy) to wielokrotnie nagradzana projektantka tortów, autorka, i właścicielka firmy Sweet Revolutions By Domy. 

Domy stworzyła własną markę produkującą wysokiej jakości formy silikonowe do tworzenia figurek. Formy od wielu lat cieszą się one dużą popularnością i są dostępne na całym świecie.

Jej pasja do sugarcraftingu narodziła się 4 lata temu i od tego czasu stała się profesjonalistką specjalizującą się w modelowaniu figurek. Od kilku lat  Domy szkoli kursantów na całym świecie i uwielbia dzielić się swoją wiedzą! Obecnie mieszka w Dublinie, w Irlandii. 

 

Z pomocą form silikonowych możesz stworzyć bezbłędne figurki ludzkich postaci do dekoracji swoich tortów. Formy te są wszechstronne i mo być stosowane z dowolną pastą modelarską lub cukrową. Można je również stosować z pastą kwiatową, czekoladą modelującą i marcepanem a także z modelin niejadalnych. Formy wykonane są z wysokiej jakości silikonu spożywczego, specjalnie zaprojektowanego, aby pomóc w tworzeniu figurek.