Exposweet

Vortumnus

ul. Lisów 179, 38-242 Skołyszyn
www.vortumnus.pl/

Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw „Vortumnus” istnieje prawie 40 lat. Został założony przez Marię i Stanisława Wójcik w 1977 roku. Siedziba firmy mieści się w Lisowie – malowniczej miejscowości w województwie podkarpackim. Do Zakopanego dzielą nas dwie godziny jazdy samochodem.  Firma posiada dwa zakłady produkcyjne: jeden w Lisowie, drugi trzy kilometry dalej– w Skołyszynie.

 

 

OFERTA

Vortumnus jest wiodącym producentem przetworów owocowo-warzywnych konfekcjonowanych  w słojach o pojemności od 240 do 4 250 ml.

 

Firma jest znaczącym wytwórcą półproduktów przeznaczonych dla cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa, takich jak: jabłka prażone, marmolady, dżemy, nadzienia owocowe, nadzienia jogurtowo- owocowe, kremy budyniowe, pomada wodna, pasty do lodów, owoce kandyzowane, owoce w żelu oraz owoce deserowe.

 /media/wystawcy/Vortumnus/wiśnia w żelu.jpg

JAKOŚĆ, TRADYCJA

Od samego początku firma stawia na wysoką jakość oraz wyjątkowy, niepowtarzalny smak każdego produktu. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi dostawcami najlepszych owoców i warzyw. Starannie dobrane składniki, oryginalna, zakładowa produkcja oraz nawiązanie do polskiej tradycji - oto sekret wysokiej jakości  produktów marki Vortumnus.

 /media/wystawcy/Vortumnus/szarlotka na orkiszowym ciescie.jpg

BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy nie tylko o jakość, ale także o bezpieczeństwo naszych wyrobów. Przedsiębiorstwo od lat pracuje zgodnie z procedurami systemu zapewnienia jakości HACCP. Ponadto firma wdrożyła i ciągle udoskonala Międzynarodowy Standard Żywności IFS oraz System Bezpieczeństwem Żywności według PN-EN ISO 22000:2006

 

EKSPORT

Wysoką jakość naszych produktów docenili i wciąż doceniają Konsumenci w prawie 30-tu krajach na świecie.  

 

SUKCES

Źródłem naszego Sukcesu jest 40-letnie doświadczenie w branży spożywczej, wysoka jakość produktów oraz indywidualne podejście do Każdego Klienta. 

 

Zapraszamy do współpracy!

 /media/wystawcy/Vortumnus/pomada wodna.jpg