Exposweet

Modena Sp. j.

ul. Katowicka 80, 43-300 Bielsko Biała
www.modena-mt.pl/

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

Firma Modena M.A Tokarski Sp. Jawna powstała w 1991 roku. Właścicielami są Aldona i Mariusz Tokarscy.

Początek działalności to produkcja i dystrybucja komponentów do lodów. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy asortyment o dodatki dla cukiernictwa, piekarnictwa i gastronomii.

     W 2000 roku, jako jeden z inicjatorów, stworzyliśmy „Grupę Handlowo-Marketingową” /GHM Sp. z o.o./ z siedzibą w Chorzowie, zrzeszającą dystrybutorów i dostawców surowców dla branży, obejmującą swym zasięgiem niemal cały kraj. Obecnie jesteśmy wiodącą hurtownią na terenie Śląska i Małopolski.

      Długoletnia współpraca z producentami krajowymi i zagranicznymi pozwala nam spełniać oczekiwania klientów, gwarantując im pełny asortyment dopasowany do konkretnych potrzeb. W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy pozycji towarowych.

Partnerskie stosunki z klientami i pasja z jaką poświęcamy się pracy, pozwalają nam budować pozytywne relacje, zapewniając wspólne korzyści.

Wspieramy naszych klientów, tworząc indywidualne oferty współpracy, sprowadzając produkty na specjalne zamówienia, organizując prezentacje technologiczne, wyjazdy na szkolenia oraz imprezy integracyjne w kraju i za granicą.

    Dysponujemy bazą nowoczesnych samochodów do przewozu surowców (izotermy, agregaty chłodnicze), dzięki czemu możemy sprawnie, szybko i bezpiecznie dostarczać towar do naszych odbiorców. Duża przestrzeń magazynowa, chłodnie oraz usystematyzowane procesy składowania i przechowywania towarów, pozwalają nam na właściwe kształtowanie warunków, mających duży wpływ na bezpieczeństwo magazynowanych towarów.

      Naszą misją jest ciągłe doskonalenie kadry pracowniczej i nieustanny rozwój firmy w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Stale śledzimy najnowsze trendy technologiczne i logistyczne, a następnie wdrażamy je w naszej firmie. System szkoleń oraz wewnętrznych audytów pozwala nam na konsekwentne podnoszenie poziomu świadczonych usług.