Exposweet

Pistacje.pl - pasty pistacjowe

ul. Dmowskiego 4, 31-644 Kraków
www.pistacje.pl/

Od 2012 roku zajmujemy się bezpośrednim importem oraz detaliczną i hurtową sprzedażą wyłącznie niesolonych, surowych, łuskanych orzechów pistacjowych o jakości premium. Jesteśmy ich wiodącym dostawcą w Polsce. Dzięki wąskiej specjalizacji oraz dużej skali działania oferujemy konkurencyjne ceny.
 
Istotnym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie produkcji stuprocentowych, naturalnych past pistacjowych (crunchy, classic i super smooth). Ich najwyższa jakość jest naszym priorytetem, dlatego pasty mają zawsze tylko jeden składnik - pistacje o jakości premium, a cały proces produkcji wykonywany jest przez nas w Krakowie. 
 
Naszą ofertę kierujemy głównie do lodziarni, cukierni, piekarni, jak również do restauracji i firm cateringowych. Ponadto współpracujemy z polskimi i zagranicznymi firmami, do których dostarczamy pistacje i pasty pod ich markami własnymi. 
 
Sprzedaż detaliczna prowadzona jest drogą wysyłkową przez sklep internetowy Pistacje.pl. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji on-line. Korzystamy z protokołu sieciowego SSL, który skutecznie ochrania (szyfruje) przesyłane przez kupujących dane. Ponadto działamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz współpracujemy z renomowanymi dostawcami usług płatności elektronicznych.
 
Dbając o zadowolenie naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby sklep Pistacje.pl był prosty w obsłudze, a terminy dostaw produktów możliwie najkrótsze. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa sugestie, które mogą przyczynić się do polepszenia jakości świadczonych przez nas usług.
 

Zapraszamy na nasze profile na Facebooku i Instagramie. Znajdziesz tam m.in. wiele przepisów kulinarnych z pistacjami.