Exposweet

ZPC Brześć

ul. Konarskiego 19, 87-880 Brześć Kujawski
www.brzesc.pl/

 

Jesteśmy Firmą rodzinną istniejącą od 1984 roku, produkującą tradycyjne oparte na domowych recepturach wyroby cukiernicze. Sprzedajemy je poprzez swoich przedstawicieli i dystrybutorów na terenie całej Polski. Posiadamy certyfikat BRC, symbolizujący najwyższy poziom produkowanej żywności.

 

Zobacz nasz certyfikat BRC.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami postanowiliśmy rozszerzyć sprzedaż o kraje UE. W tym celu w roku 2010 została zakończona budowa nowego w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego. Będzie w nim produkowana grupa produktów, ciesząca się największym zainteresowaniem naszych klientów. Są to słomka ptysiowa i groszek ptysiowy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i długoletniej tradycji jesteśmy w stanie wyprodukować produkty o najwyższej, jakości i powtarzalności. Słomka ptysiowa i groszek ptysiowy produkowane są bez konserwantów, barwników i aromatów.

Nasza nowa linia technologiczna dzięki zastosowaniu pieca tunelowego, pozwala nam na zwiększenie produkcji o ponad 100 palet na dobę. Jest to produkt, którego sprzedaży jesteśmy liderem, stawiającym, na jakość. Produkt, który proponujemy - "słomka ptysiowa" nie posiada odpowiednika na rynku europejskim.

 

"Wyroby cukiernicze Spółki Brześć promocją marek produktowych Go to Brand "

Program operacyjny Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 

Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach 

Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw 

Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand