Exposweet

ICEKALINKA

ul. Powiśle 25, 27-600 Sandomierz
www.icekalinka.pl/

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

ICEKALINKA CENTRUM ZAOPATRZENIA LODZIARNI

Nieustannie od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom produkty, które są produkowane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych. Obecnie nasza firma jest liderem na rynku polskim i zagranicznym w zakresie dostarczania urządzeń i komponentów do produkcji lodów, gofrów, granity, mrożonych jogurtów, sorbetów i wielu innych produktów.

Kreatywność pomaga nam stwarzać produkty wyróżniające się na całym rynku. Nowoczesny design, indywidualne formy i kształty opakowań, przykuwają uwagę wielu klientów. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty na terenie Polski i Europy, a także są wykonane z ogromną starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.

Oferujemy szeroką gamę urządzeń, wszelkiego rodzaju: automaty do lodów włoskich, kremów, jogurtów, granitory i dystrybutory do zimnych napojów, a także czekoladziarki i dyspensery.  Proponujemy państwu tylko sprawdzony sprzęt renomowanych firm: GBG, SENCOTEL, CARPIGIANI, COFRIMELL, ICETRO, HOSK

Nasze produkty są rozpoznawalne i docenianie przez klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Duża różnorodność produktów i przystępna cena, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Obecnie dostarczamy produkty do ponad 20 000 klientów na całym świecie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych. Poprzez szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego naszego klienta. Oprócz szeroko rozwiniętej logistyki na terenie kraju, mamy swoich partnerów biznesowych na Ukrainie i Białorusi.

 

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.