Exposweet

Kim jesteśmy?

Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. W lutym 2020 odbyła się dwunasta edycja tej imprezy. Targi rozpoczęły się w niedzielę 23 lutego i trwały 4 dni. Po raz trzeci w hali Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Zapraszamy do relacji z Expo Sweet 2020.

Oprócz części targowej zaplanowane były także liczne konkursy rangi mistrzowskiej - Mistrzostwa Europy w Dekoracji Tortów, Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru, Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych oraz Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych.

Lokalizacja: Po raz trzeci w hali Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 - jednym z największych kompleksów hal wystawienniczych w Warszawie. W 2020 roku zorganizowaliśmy wspaniałe konkursy, w których wzięli udział najlepsi specjaliści branży cukierniczej i lodziarskiej z całej Polski i zagranicy. Zadbaliśmy także o bogatą ofertę szkoleń i pokazów. Ale przede wszystkim zgromadziliśmy najważniejsze firmy oferujące maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy ale też właścicieli kawiarni, restauracji oraz wszelkich innych obiektów, w których serwuje się „coś słodkiego”.

 

Gwarantujemy, że nasze targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. Jeśli Państwa firma chce dotrzeć do nich ze swoją ofertą, powinna pojawić się na Expo Sweet 2021.

 

Kto był na Expo Sweet, ten wie, że trzeba tu wrócić, a kto jeszcze nie był, niech obejrzy galerie zdjęć i filmów z poprzednich edycji, a na pewno przekona się, że warto tu przyjechać.
Odwiedź nas: