Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Szkolenia

UWAGA STRONA TESTOWA - PROSZĘ SIĘ NIE ZAPISYWAĆ !!!

Zapraszamy do zapisywanie się na seminaria szkoleniowe. Wstęp na wszystkie seminaria jest bezpłatny, ale wymaga dokonania rezerwacji miejsca.

Na każde seminarium przewidujemy ok. 80 miejsc. 60 jest dostępnych w rezerwacji on-line, 20 zachowujemy dla osób, które przyjdą podczas targów.

UWAGA, bardzo ważne - wszystkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem strony www, należy potwierdzić podczas targów nie później niż 10 minut przed szkoleniem. Szkolenia odbywają się obok szatni, w sali konferencyjnej na 1-szym piętrze, nad recepcją.

Rezerwacje, które nie zostaną potwierdzone przed szkoleniem, zostaną automatycznie odwołane na 5 minut przed rozpoczęciem szkolenia, a na zwolnione miejsce będą wpuszczone inne osoby. Osobom, które się spóźnią lub nie potwierdzą rezerwacji na miejscu nie przysługuje prawo wejścia na seminarium.

 

Szkolenie testowe

To jest strona do testu mechanizmu

Oj, będzie ciekawie.

Szczegóły

Szkolenie Obsługi Klienta – możesz mieć je za darmo w swojej firmie.

Seminarium odbędzie się w godzinach 10:00-10:45

Podczas szkolenia przekażemy część praktycznej wiedzy z zakresu obsługi klienta, technik sprzedaży oraz merchandisingu, tak aby dać przedsmak tego co może nastąpić podczas szkolenia w Państwa firmie.

Organizujemy szkolenia dla piekarni, cukierni, lodziarni i kawiarni oraz ich dofinansowanie na poziomie 100% w oparciu o zasoby KFS, dzięki czemu przeszkolisz swój personel za darmo. Przygotowujemy wszelkiego rodzaju formalności oraz pełną dokumentację, tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Więcej informacji podczas szkolenia.

http://szkolenieobslugiklienta.pl/

Szczegóły

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach