Exposweet

Barbara Luijckx sp. z o. o.

ul. Latkowo 40, 88-100 Inowrocław
www.barbara-luijckx.pl/

 

Firma Barbara Luijckx sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym specjalizującym się w produkcji dekoracji z belgijskiej czekolady. Historia firmy sięga 1991 roku. Oferta produktowa jest skierowana do klientów rynku cukierniczo-piekarskiego, przemysłowego stosującego w procesie produkcji dodatki czekoladowe oraz do odbiorców marek własnych.

Bazę produkcyjną fabryki stanowią niespotykanie innowacyjne, nowoczesne urządzenia służące do nadawania czekoladzie różnych wzorów i kształtów. Wspomniana baza wspomaga realizacje rosnących potrzeb na szybko zmieniającym się rynku konsumentów.

Dbając o wysoką jakość wytwarzanych produktów, przedsiębiorstwo uzyskało certyfikaty ISO 9001 i 22000 oraz certyfikaty produkcji ekologicznej i koszernej.

Firma posiada własny ośrodek szkoleniowy pod nazwą Akademia Umiejętności Inspiracja, w której kreuje różnorodne, nieszablonowe rozwiązania. W działalności szkoleniowej Akademia wykorzystuje półprodukty swojej czekoladowej marki Barima Artisanal, stworzonej dla profesjonalistów branży.

Szeroko pojęta innowacja produkcyjna, profesjonalny serwis handlowy, otwartość na klientów i rzetelność w stosunku do nich stanowią trzon strategii rozwoju naszej firmy.

Zapraszamy!
Zespół Firmy