Exposweet

Bunge Polska Sp. z.o.o.

ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
www.akademiamistrza.pl/

 

 Bunge Polska Sp. z .o.o.

Jesteśmy wiodącym na polskim rynku i jednym z największych w Europie Środkowej przetwórcą nasion oleistych i producentem tłuszczów roślinnych. Specjalizujemy się w produkcji olejów butelkowanych, margaryn, tłuszczów dla branży piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego.

 

W swojej ofercie dla rynku cukierniczego posiadamy specjalistyczne tłuszcze roślinne (margaryny, oleje, frytury) oraz dodatki cukiernicze, odpowiadając tym samym na wszystkie potrzeby cukierników:

  • margaryny: do ciast listkujących (francuskie, półfrancuskie), kremów, wypieków
  • oleje: do wypieków
  • frytury: do głębokiego smażenia
  • dodatki cukiernicze: mieszanki do ciast i kremów, dodatek do produkcji ciast listkujących i drożdżowych.

 

Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla nowoczesnego cukiernictwa. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz bliskiej współpracy ze środowiskiem cukierniczym i kulinarnym tworzymy produkty, które wspierają specjalistów w kreowaniu pysznych smaków, a także zapewniają doskonałą efektywność pracy. Taki sposób działania pozwala nam nieustannie rozwijać ofertę produktów profesjonalnych, tak aby w pełni odpowiadać na potrzeby branży.

 

Swoją wiedzą na temat produktów, ich doboru i sposobów wykorzystania, dzielimy się z naszymi partnerami za pomocą platform wymiany wiedzy: akademiamistrza.pl, fanpage na Facebooku i Instagramie, YouTube oraz podczas spotkań i warsztatów.