Exposweet

CREAM PROFESJONALNE TECHNOLOGIE SPOŻYWCZE

ul. Kolejowa 17, 40-706 Katowice
www.cream.pl/

 

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze to firma, która już od wielu lat wiedzie prym na rynku w branży cukierniczej i piekarniczej. To dla nas zaszczyt móc przedstawić Państwu naszą ofertę, która zawiera szeroki wachlarz najbardziej innowacyjnych maszyn i urządzeń, a także akcesoriów, będących wieloletnim rzemiosłem światowych, wysoko docenionych producentów. Pragniemy kierować naszą ofertę zarówno do małych i średnich piekarni oraz cukierni, jak i dużych firm, zajmujących się produkcją przemysłową. Nasza firma rozpoczynała swoją działalność jako jedyny, oficjalny przedstawiciel firmy Koenig Maschinen, która słynie z najwyższej jakościowo linii do produkcji bułek.

Początkowo nasze zaplecze składało się tylko z części biurowej oraz salonu, w którym prezentowaliśmy solidny sprzęt wspomnianej już wcześniej marki. W miarę sukcesów oraz nieustannej pracy na rzecz zdobywania zaufania naszych Klientów, dzięki oferowaniu najwyższej jakości sprzętu, zostaliśmy przedstawicielami wielu światowych producentów, do których należą m.in. Comas, Jac, Diosna oraz Rondo. Wraz z rozwojem branży nabywaliśmy coraz to większego doświadczenia, które pozwoliło nam w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów otwierając w 2004 roku nowy salon. Dla zapewnienia najwyższego komfortu i możliwości świadczenia usług zadbaliśmy również o profesjonalne zaplecze biurowe, a także o piekarnię pokazową, która stanowi najbardziej innowacyjne ułatwienie dla naszych Gości. Wspomniana inwestycja pozwala wszystkim zainteresowanym Osobom przetestować każdy sprzęt.

Naszym priorytetem jest zapewnić naszym Klientom najlepsze sposoby zapoznania się z naszą ofertą, dzięki czemu możemy poszczycić się wysokim zaufaniem oraz lojalnością naszych Nabywców. Piekarnia pokazowa to nowoczesne rozwiązanie, które każdego tygodnia testuje co najmniej kilkanaście osób. Kolejna inwestycja, która stanowi naszą chlubę i ukłon w stronę naszych Klientów to hala magazynowo- serwisowa. Jej lokalizacją jest Prudnik, sąsiadujący z Katowicami. Dzięki nowej powierzchni dostępność naszych maszyn znacznie wzrosła, co wpływa na jeszcze bardziej sprawną obsługę oraz większą efektywność oferowanego przez nas serwisu. Stawiając na ciągły rozwój oraz uzyskanie najwyższej satysfakcji Klienta jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z produktów, które prezentujemy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i starannie dopracowaną ofertą.