Exposweet

Elements Gelato - polskie, naturalne surowce do produkcji lodów rzemieślniczych

Rynek 33, 58-100 Świdnica
elementsgelato.pl/

ELEMENTS GELATO

Polskie, całkowicie naturalne, oparte na włóknach roślinnych produkty dla prawdziwych rzemieślników. W naszej ofercie znajdziecie bazy do lodów mlecznych, owocowych oraz wegańskich.
Wszystkie bazy powstały w naszej pracowni na potrzeby nasze i naszych klientów. Są to uniwersalne, praktyczne i minimalistyczne mieszanki, dzięki którym wraz z naszym wsparciem stworzysz każdy smak, bez użycia smakowych półproduktów.
W ofercie mamy aż 10 produktów, ale w szczególności polecamy: 

GELATO

Uniwersalna i minimalistyczna baza z największą ilością włókien roślinnych i białek mleka. Baza bez dodatku cukrów, przeznaczona do produkcji lekkich, kremowych, mleczno-śmietankowych lodów o niskiej słodkości. 

SORBETTO

Innowacyjna baza do sorbetów, nadająca niezwykłej kremowości i puszystości. Dzięki niej sorbety są miękkie i nie kruszą się, nawet podczas długiego przechowywania. Produkt charakteryzuje się dużą zawartością włókien i białek roślinnych, które wiążą wodę z owoców. Baza bez dodatku cukrów. Przeznaczona do produkcji kremowych sorbetów, owocowych variegatur i lodów mlecznych owocowych.

VEGANA SF

Rewolucyjna i całkowicie naturalna mieszanka do produkcji lodów wegańskich. Sekretem są odpowiednie słodziki, niezwykle wydajne włókna i białka roślinne, które dają niesamowite rezultaty zarówno jeśli chodzi o doskonałą teksturę jak i wspaniały smak, w którym dorównują klasycznym lodom mlecznym.
Pełna oferta oraz więcej informacji na naszej stronie:
www.elementsgelato.com
Zachęcamy do składanie zamówień bezpośrednio w naszym sklepie:
https://elementsgelato.pl/

 

Company details:
CAD Szymon Słomka
Rynek 33 
58-100 Świdnica
VAT EU: PL 873 326 66 72 
Phone number:
PL/ ENG +48 666 096 156
DE +48 604 593 154