Exposweet

ES SYSTEM K SP. Z O.O.

ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom
www.essystemk.pl/

 

Lady chłodnicze tworzone z pasją

 

Od lat udowadniamy, że chłodnictwo może mieć styl. Dla całego sektora retail dostarczamy urządzenia chłodnicze, które poprzez dobrze przeprowadzony proces projektowy, efektowny wygląd i energooszczędność przynoszą wymierne korzyści naszym partnerom biznesowym.

 

PRAWDA

 

Prawda to fundament naszej aktywności, podstawa która zapewnia poprawność naszych relacji. To działanie w taki sposób, aby każdego dnia móc wyciągnąć rękę do kolegi zza biurka, przełożonego, klienta i dostawcy. To przestrzeganie wewnętrznych zasad w organizacji i zobowiązań wobec naszych partnerów biznesowych.

ZAANGAŻOWANIE

 

Jesteśmy najmłodszą firmą w branży w Polsce, ale zaangażowanie naszego zespołu pozwala nam sięgać po więcej. Codziennie udowadniamy, że urządzenie chłodnicze może nie tylko dobrze chłodzić, ale także estetycznie wyglądać, a poprzez dobrze przeprowadzony proces projektowy przynosić wymierne korzyści naszym klientom.

 
 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

Nasze decyzje, niczym efekt motyla, przekładają się na pracę i losy innych osób, zarówno w naszym najbliższym, jak i dalszym otoczeniu. Mamy świadomość konsekwencji naszych działań dlatego analizujemy potrzeby naszych pracowników, dbamy o ich bezpieczeństwo, działamy w poszanowaniu środowiska naturalnego.

ROZWÓJ

 

Nieustannie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wzbogacamy nasze know-how, inwestujemy w park maszynowy. Idziemy pod prąd rzeki, żeby eksplorować nowe kierunki w nowoczesnym handlu, chłodnictwie i z tego czerpać satysfakcję. Dbamy o rozwój naszych pracowników i doceniamy ich wkład w rozwój firmy.

 
 

ZESPÓŁ

 

Nasz zespół to grupa ludzi o zróżnicowanych zainteresowaniach i profesjach. Każdy z pracowników odgrywa istotną rolę w organizacji, a działając zespołowo mamy jeszcze większą siłę i moc działania. Na co dzień inspirujemy i uzupełniamy się wzajemnie, aby móc oferować najlepsze rozwiązania dla chłodniczej branży.