Exposweet

Gotszlik Sp. z o.o.

ul. Glinki 27a, 63-200 Jarocin
www.gotszlik.pl/

GOTSZLIK Sp. z o.o. zaistniała na rynku wyrobów cukierniczych i lodziarskich w 1987r. jako niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne.

Od tego czasu z małej firmy położonej w Jarocinie (woj. wielkopolskie) powstał prężnie rozwijający się zakład, znany nie tylko na lokalnym rynku, ale również w całej Polsce oraz terenie Unii Europejskiej. Od ponad 20 lat pracujemy nad szerokim asortymentem swoich wyrobów, dbając o atrakcyjny wygląd i niepowtarzalny smak. Śledzimy trendy światowe i szukamy nowych rozwiązań. Efektem tych działań jest między innymi produkcja niepowtarzalnego wafla o kształcie kwiatu IRYS (wzór zastrzeżony).

Naszym atutem są przede wszystkim wysoka jakość i dostępne ceny. W kwietniu 2007 roku dzięki pracy młodej i prężnej kadry wdrożyliśmy System Kontroli Jakości HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points ), który czuwa nad każdym etapem procesu produkcyjnego, a Nasi klienci otrzymują produkty o wysokiej jakości zdrowotnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podjęliśmy również współpracę z innymi producentami branży lodziarskiej. Działania te doprowadziły do poszerzenia asortymentu o lody, sosy , polewy, owoce w żelu i inne...

Jako wieloletni producent wafli do lodów zapewniamy Naszym klientom uznaną markę, smaczne produkty i atrakcyjne ceny...