Exposweet

GURMO RESTGROUP Sp z o.o.

ul. WRZESIŃSKA 189, 62-200 Gniezno
www.lodmar.pl

 

Jeśli szukasz  firmy która kompleksowo wyposaży twoją Lodziarnię Cukiernię, Jogurterię czy Kawiarnię oraz potrzebujesz fachowego wsparcia popartego wieloletnim doświadczeniem to serdecznie zapraszamy do firmy Lodmar.

 

Firma Lodmar zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku polskim w dziedzinie maszyn i urządzeń do gastronomii.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn do produkcji lodów renomowanej marki Taylor.

 

W swej ofercie posiadamy urządzenia do produkcji lodów kręconych, maszyny do produkcji lodów typu soft, maszyny do produkcji lodów tradycyjnych, urządzenia do mrożonego jogurtu, witryny do lodów, szafy chłodnicze, mroźnicze , automaty do bitej śmietany, urządzenie do produkcji mrożonych soków, granitory , ekspresy do kawy, oraz nowoczesne rozwiązania indykcyjne marki Cooktek stosowane w gastronomii.

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo szeroką gamę urządzeń używanych do lodów znanych firm europejskich.

 

Od ponad 15 – stu lat Lodmar w Polsce jest postrzegany jako solidna i rzetelna firma, ciesząca się na rynku bardzo dobrą opinią. Nasza tradycja i doświadczenie pozwoliły nam na zdobycie zaufania klientów z całej Polski.

Do grona naszych klientów należą renomowane lodziarnie, cukiernie, ciastkarnie, kawiarnie, restauracje, hotele, sieci fast food oraz klienci indywidualni. Naszymi partnerami handlowymi i współpracownikami na terenie całej Polski są tylko i wyłącznie rzetelne firmy i koncerny.

 

Celem firmy jest adoptowanie na polskim rynku głównie profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Na kompleksowość naszej obsługi składa się doradztwo, dowóz, instalacja urządzeń, szkolenie personelu, własny magazyn części zamiennych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Mając na uwadze zadowolenie i poczucie troski o każdego klienta, dysponujemy szybkim i skutecznym działem serwisowym obejmującym swoim działaniem teren całej Polski.

 

Jesteśmy idealnym partnerem oferującym światową jakość w przystępnych cenach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie Państwu wymierne korzyści.