Exposweet

ICEKALINKA

ul. Powiśle 25, 27-600 Sandomierz
www.icekalinka.pl/

 

ICEKALINKA CENTRUM ZAOPATRZENIA LODZIARNI

NOWOŚĆ - Granitory V-AIR z pionową wentylacją powietrza i 5 letnią gwarancją!

Urządzenia jako jedyne na świecie mogą stać obok siebie, bez zachowania wolnej przestrzeni pomiędzy urządzeniami. Opatentowana innowacyjna technologia pionowego chłodzenia, gwarantująca oszczędność miejsca i pieniędzy

 • Znacznie więcej niż tradycyjna granita - Uniwersalność trybów pracy granitora V-AIR pozwala na przygotowanie tradycyjnego owocowego slushy oraz innych mrożonych napojów z szerokiej gamy składników takich jak mleko i alkohol. Dzięki elektronicznej kontroli konsystencji przygotuj różnorodne produkty, o których nigdy byś nie pomyślał. Za pomocą jednej maszyny możemy produkować zimne napoje, mrożone sorbety, koktajle, shake mleczne, smoothie, drinki mrożone alkoholowe i inne orzeźwiające produkty.
 • Oszczędność energii elektrycznej – Granitory V-Air pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w ciągu 24h od -30% do nawet -60% dzięki zastosowaniu sprężarki na ekologiczny gaz R290, elektronicznego sterowania i funkcji podtrzymania nocnego Standby.
 • 20 stopni regulacji mrożenia – W zależności od rodzaju użytej mieszanki, można dowolnie zmieniać zakres ustawień na 20 poziomach zmienności i dopasować go do własnych preferencji. Zaawansowane sterowanie elektroniczne w połączeniu z wydajnym układem chłodniczym pozwala uzyskać idealną temperaturę zmrożenia.
 • Pionowa wentylacja powietrza – Świeże powietrze jest absorbowane pod maszyną i unosi się do góry, wychodząc przez tylne otwory wentylacyjne. Ciepło nie jest gromadzone wokół maszyny.
 • Łatwy do czyszczenia filtr siatkowy – wystarczy wysunąć filtr do przodu w celu utrzymaniu czystości. Regularne czyszczenie zapewnia wyższą wydajność, dłuższą żywotność urządzenia oraz oszczędność energii elektrycznej podczas pracy.
 • Zawiasowe pokrywy – zapewniają maksymalną higienę i umożliwiają szybsze napełnienie zbiorników bez ich zdejmowania.
 • Jednoczęściowa rączka Push & Pull – Rozwiązanie łatwe w użyciu, montażu i demontażu. Oszczędzaj czas, unikając demontażu wszystkich elementów do czyszczenia. Dodatkową zaletą tego systemu jest precyzyjne dozowanie i porcjowane napoju do kubeczka na dwa różne sposoby (w przód i w tył)
 • Idealne uszczelnienie zbiornika – Tylna uszczelka zbiornika granitora jest łatwo montowana na zbiorniku przed zamontowaniem jej na maszynie. Rozwiązanie nie tylko oszczędza czas podczas procesu montażu, ale także zapewnia lepsze uszczelnienie i zapobiega wyciekom.
 • Ochrona elektroniki przed zalaniem – Jeśli granita wyleje się ze zbiornika lub uszczelka zacznie przeciekać, płyn zostanie przeniesiony do korytka ociekowego przez wewnętrzną rurkę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pozwala uniknąć ryzyka awarii elementów elektrycznych poprzez zalanie.
 • Szybkie rozmrażanie – funkcja Defrost pozwala uzyskać płyn 75% szybciej niż standardowe rozmrażanie w temperaturze pokojowej. Pozwala zaoszczędzić czas i szybko umyć maszynę po zakończonej pracy. Funkcja ułatwiająca codzienne użytkowanie.
 • Łatwość mycia i czyszczenia – dzięki zmniejszonej liczbie części w urządzeniu, mycie granitora V-Air jest bardziej przyjazne dla użytkownika, proste i szybkie.
 • 5 lat Gwarancji – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych na terenie całej Polski.

Szczegóły: WWW.ICEKALINKA.PL oraz WWW.GRANITORY.PL

Stoisko nr 3-36, hala 3 - EXPO SWEET

Nieustannie od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom produkty, które są produkowane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych. Obecnie nasza firma jest liderem na rynku polskim i zagranicznym w zakresie dostarczania urządzeń i komponentów do produkcji lodów, gofrów, granity, mrożonych jogurtów, sorbetów i wielu innych produktów.

Kreatywność pomaga nam stwarzać produkty wyróżniające się na całym rynku. Nowoczesny design, indywidualne formy i kształty opakowań, przykuwają uwagę wielu klientów. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty na terenie Polski i Europy, a także są wykonane z ogromną starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.

Oferujemy szeroką gamę urządzeń, wszelkiego rodzaju: automaty do lodów włoskich, kremów, jogurtów, granitory i dystrybutory do zimnych napojów, a także czekoladziarki i dyspensery.  Proponujemy państwu tylko sprawdzony sprzęt renomowanych firm: GBG, SENCOTEL, CARPIGIANI, COFRIMELL, ICETRO, HOSK

Nasze produkty są rozpoznawalne i docenianie przez klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Duża różnorodność produktów i przystępna cena, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Obecnie dostarczamy produkty do ponad 20 000 klientów na całym świecie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych. Poprzez szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego naszego klienta. Oprócz szeroko rozwiniętej logistyki na terenie kraju, mamy swoich partnerów biznesowych na Ukrainie i Białorusi.

 

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.