Exposweet

InPlus

ul. Słowackiego 41, 43-211 Piasek
inplusgastro.pl/

 

Firma INPLUS od ponad 10 lat zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań technologicznych dla odbiorców z branży spożywczej. Specjalizujemy się w urządzeniach rzemieślniczych dla branży cukierniczej, piekarniczej oraz gastronomicznej. Nasi klienci to głównie cukiernie, lodziarnie, piekarnie, kawiarnie oraz firmy z sektora HoReCa.

 

W naszej ofercie znajduje się pełna gama wysokiej jakości maszyn do produkcji lodów (pasteryzatory, frezery, automaty do bitej śmietany), obróbki czekolady (temperówki, oblewarki, drażetkarki), urządzeń chłodniczych i mroźniczych oraz profesjonalnych ekspresów do kawy.

Jesteśmy przedstawicielem oraz dystrybutorem w Polsce marek TELME, SAGI, SEVEL, NUOVA SIMONELLI, VICTORIA ARDUINO, ROLLERMAC, PACKINT.

 

Na rynku jesteśmy cenieni przede wszystkim za kompleksowość usług. Każdy projekt konsultujemy i koordynujemy na wszystkich etapach jego realizacji – od przygotowania do jego finalizacji. Poza sprzedażą urządzeń, zajmujemy się również ich montażem oraz uruchomieniem, a także zaimplementowaniem proponowanych rozwiązań do istniejących już ciągów produkcyjnych. Zapewniamy też pełne wsparcie serwisowe oraz szkoleniowe dla naszych klientów.

 

Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie technologii produkcji, zarówno w doskonaleniu samego procesu produkcyjnego, jak i receptur na produkty. Powyższe działania pomagają naszym klientom w rozwoju ich oferty produktowej oraz zapewniają optymalne efekty pracy sprzedawanych przez nasz zespół urządzeń.