Exposweet

KASKAT DAIRY

ul. Husarska 10 66-400 Gorzów Wlkp
WWW.KASKAT.COM

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

 

Poczuj moc lodów w proszku GRAND GELATO z dodatkiem prebiotyków!

 

KASKAT Sp. z o.o. jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym, krajowym                                               i międzynarodowym, uzyskaną dzięki długoletniej i intensywnej działalności w branży mleczarskiej. Jesteśmy  szeroko rozpoznawalni na arenie globalnej. Odkrywanie  naturalnych właściwości mleka to nasza pasja. Wzbogacamy je o stworzone przez nas innowacyjne rozwiązania, doskonale wpisujące się w  najnowsze trendy  żywnościowe.

Grand Gelato to  innowacyjne  połączenie tradycyjnych lodów w proszku z prozdrowotnymi właściwościami prebiotyków. Nowatorski pomysł wykorzystania opatentowanego przez nas kompleksu oligosacharydów, pozwolił na stworzenie jedynych w swoim rodzaju,  naturalnych, mlecznych lodów z prebiotykiem – GRAND GELATO. 

Siła tradycji, moc innowacji!

 

Nowa generacja prebiotycznych lodów Grand Gelato, to zarówno wielofunkcyjna, neutralna baza lodowa, jak i szeroka gama gotowych rozwiązań smakowych. 

Dodatek prebiotyków jest gwarancją  pozytywnego wpływu na odporność, a naturalne surowce to obietnica niesamowitych doznań smakowych i wyjątkowo delikatnej, kremowej konsystencji. 

Prostota kompozycji, której sercem są starannie wyselekcjonowane składniki, sprawia iż zarówno lody w proszku, jak i baza Grand Gelato nadają się do wykorzystania we wszystkich rodzajach maszyn do lodów, przy  optymalnym dodatku wody

 

Dlaczego GRAND GELATO?

 

- autorska, niepowtarzalna  kompozycja
- najwyższej jakości naturalne składniki
- zawierają nowatorską mieszankę prebiotyczną
- proste i szybkie  w przygotowaniu
- szeroka gama smaków- idealne  do każdej lodziarni
- zapewniają lekką, kremową konsystencję i doskonały smak
- wysokie, kompleksowe wartości odżywcze
- zawierają witaminy: A, D, E, K i B
- bogate w mikroelementy: wapń, magnez, cynk, selen, fosfor, potas.

 

Poznaj niesamowity smak prozdrowotnych lodów w proszku Grand Gelato

Śmietankowy, Waniliowy , Śmietankowo – waniliowy, Bananowy , Jogurtowy , Gruszkowy, Brzoskwiniowy, Ananasowy, Mascarpone , Panna Cotta, Ciasteczkowy, Karmelowy , Mango, Kokosowy, Orzechowy, Toffi, Jagoda, Truskawka, Czekolada, Nutela, Pistacja, Słony karmel.

Tel: +48 95 725 31 10
e-mail: info@grandgelato.pl
WWW.KASKAT.COM
WWW.GRANDGELATO.PL