Exposweet

Komages Sp. z o.o.

ul.Wiejska 5, 66-431 Santok
www.lodykomages.pl/

 

Producent Lodów i Koncentratów Spożywczych KOMAGES Sp. z o.o.

Firma powstała w 1989 roku w miejscowości Janczewo k/Gorzowa Wlkp. Zasłynęła jako jeden z pierwszych na polskim rynku producentów najwyższej jakości koncentratów lodowych ( lodów w proszku) do automatów oraz baz lodowych naturalnych do produkcji lodów  rzemieślniczych i przemysłowych, koncentratów gofrów biszkoptowych, bąbelkowych i pełnoziarnistych, naleśników ( słodkich , wytrawnych), amerykańskich- pancakes, lodowego napoju owocowego” granita”, koncentratu Shake, polew zastygających do lodów i wyrobów cukierniczych, kremu cukierniczego, koncentratów placków ziemniaczanych, pyz i innych.

Ich wyjątkowe walory smakowe i jakościowe zostały potwierdzone wieloma wyróżnieniami i nagrodami. Między innymi: w 2007 roku Kryształowym Hitem Roku, w 2008, 2009 i 2010 Rubinowym Hitem Roku,w 2016 Platynowym Hitem, produkt  napój owocowy „ granita” – Złoty Hit Roku 2015, w roku 2017 Hit Irydowy za linię polew zastygających. Jednym z najważniejszych wyróżnień dla firmy KOMAGES to tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu.

 

Dziś KOMAGES Sp. z o.o. należy do grona największych producentów koncentratów lodowych w Polsce, posiada własne magazyny dystrybucyjne w Krakowie, Tychach, Zamościu, Piszu oraz Niemczech w Bremen. Współpracuje  z siecią hurtowni i magazynów na terenie całego kraju, prowadzi sprzedaż koncentratów lodowych do państw Unii Europejskiej / najwięcej do Niemiec, Czech i  Francji /. Posiada zezwolenie na sprzedaż koncentratów lodowych do Chin, Senegalu, Gambii, Libanu, Kataru, Arabii Saudyjskiej, ZEA, Omanu, Iranu, Gwinei Bissau, Libii.

 

Od kilkunastu lat zajmuje się również sprzedażą maszyn i urządzeń do gastronomii takie jak: maszyny do lodów włoskich i amerykańskich, gofrownice, naleśnikarki, automaty do bitej śmietany i inne.- wykorzystujących produkowane przez KOMAGES koncentraty. Prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń.