Exposweet

RONIC Polska

ul. Wici 63, 91-157 Łódź
www.ronic.pl/

 

Marka RONIC® blisko 40 lat doświadczeń w branży AGD, na polskim rynku istnieje już od 25 lat. Od początku starając się odpowiadać na zapotrzebowania pasjonatów zdrowego odżywiania i gotowania tworzy produkty najwyższej klasy. Stale poszerzamy ofertę o kolejne produkty wspomagające wszystkich tych, którzy wiedzą, że samodzielne przygotowywanie jedzenia i picia to jeden z najlepszych sposobów zadbania o siebie. Motywem przewodnim naszej najnowszej oferty jest przywrócenie organizmowi naturalnej równowagi. Jest to możliwe dzięki nawadnianiu, odkwaszaniu i oczyszczaniu organizmu.

 

Marka RONIC® wciąż poszukuje innowacyjnych rozwiązań i ulepsza metody produkcji oraz selekcjonuje materiały, dostawców i podwykonawców urządzeń. Dlatego Państwo, jako nasi klienci, macie gwarancję, że wchodząc w posiadanie produktów sygnowanych marką RONIC® zyskujecie wyjątkową jakość i funkcjonalność wypracowaną przez najlepszych specjalistów na świecie.

Marka RONIC® to jednak nie tylko unikatowe produkty. Tajemnica zdrowego domu – pod tym hasłem kryje się nasza misja, którą jest propagowanie idei zdrowego stylu życia wśród bliskich.