Exposweet

Semix Sp. z o.o.

ul. Rybnicky 338, Otice, Republika Czeska
www.semixpolska.pl/

 

Spółka SEMIX Sp. z o.o. to producent i sprzedawca artykułów żywnościowych. Firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych i ukierunkowała się na produkcję mieszanek i nadzień piekarniczych oraz dodatków poprawiających jakość chleba i wypieków cukierniczych.

Dzięki staraniom i doświadczeniu naszych pracowników z działu rozwoju jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zmiany rynkowe oraz szybko wprowadzać zmiany w produkcie końcowym. Naszą ofertę nieustannie unowocześniamy i rozszerzamy, aby Wam wszystkim dogodzić, nasi drodzy Klienci.

Obsługa klienta jest dla nas najważniejsza. Nasi najlepsi w branży technolodzy oraz przedstawiciele handlowi są zawsze do Państwa dyspozycji. Pomogą przy wdrażaniu nowych produktów oraz w przygotowywaniu pieczywa, ciast czy nadzień piekarniczych. Działamy już w wielu krajach Europy (Polska, Czechy, Niemcy, Anglia, Austria, Słowacja, Węgry, Białoruś, Litwa, Rosja, Grecja, Chorwacja, Rumunia)

Firma SEMIX posiada certyfikaty IFS, BIO, BEZGLUTEN.

Nasze najbardziej znane i cenione produkty to mieszanki do produkcji nadzień makowych,  mieszanki do wyrobu wysokiej jakości pączków oraz ciasta drożdżowego, zdrowe pieczywo gryczane, żytnie, jęczmienne, z kiełkami (pszenicznymi, jęczmiennymi, żytnimi) czy ostatni nasz hit – Nadzienie musli owocowe z jabłkami, figami i żurawiną.

 
 
Jako ciekawostkę pragniemy podkreślić, iż nasza firma oparła swą strategię na programie długookresowej ochrony środowiska, i to na różnych poziomach działalności naszego przedsiębiorstwa, nie tylko poprzez produkowanie zdrowych pełnoziarnistych cerealiów, BIO produktów, ale także poprzez podejmowanie zadań, które wykraczają poza ramy naszej działalności, jak na przykład działalność Stowarzyszenia Ochrony Przyrody, które aktywnie pracuje pod patronatem naszej firmy.
Więcej na natura.semix.cz

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.semixpolska.pl, do kontaktu telefonicznego z biurem:
(32) 410 80 10 lub dyrektorem handlowym: 693 114 732.