Exposweet

Soforek - więcej niż wafle

ul. Dworcowa 4, 64-820 Szamocin
www.soforek.pl/

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Od ponad 30 lat wypiekamy doskonałe wafle oraz zaopatrujemy lodziarnie, cukiernie i restauracje we wszystko to, co jest potrzebne do przygotowania lodów i pysznych deserów. Zapewniamy Klientom komponenty i półprodukty do samodzielnej produkcji lodów i deserów oraz akcesoria i chemię, wszystko renomowanych producentów, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

Jesteśmy jednym z liderów branży. 100% polskiego kapitału, rodzinna firma, nowoczesny park maszynowy, własna flota, świetna logistyka i - co najważniejsze - stała najwyższa jakość. Zaopatrujemy małych i naprawdę dużych Odbiorców. Poza eksportem do USA, Kanady, Unii Europejskiej, nasze produkty dostarczamy do sieci handlowych (jak np. Makro, Kaufland, Lidl, Dino, EuroCash) oraz dużych hurtowni.

Cały proces zaopatrzenia, produkcji i dostaw objęty jest stałym nadzorem jakościowym i higienicznym, audytowanym przez najlepszych fachowców w tej branży. Na każdym etapie eliminowane są zagrożenia, które mogłyby wpłynąć na jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Spełniamy najwyższe standardy, a dowodem na to są - poza naszymi Klientami - certyfikaty jakości i wyróżnienia. W tym przede wszystkim międzynarodowy certyfikat IFS.

Doskonałe wafle, rurki i dodatki do lodów. Wafle tradycyjne i słodkie, rurki włoskie i rurki cukiernicze. Oraz - jedyne na świecie - słodkie tęczowe wafle i rurki. Najwyższa jakość, polski patent i receptura. Masz ochotę spróbować? Zapraszamy do naszego sklepu www.sklep.soforek.pl

 Doskonałe wafle. Więcej niż wafle. Po prostu: Soforek