Exposweet

STALGAST

Plac Konesera 9, Budynek O, 03-736 Warszawa
www.stalgast.com/

 

Stalgast - Twój partner w biznesie

Od 1990 roku wspieramy biznesy gastronomiczne naszych klientów, bo ich powodzenie jest naszym sukcesem. Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo klientom od momentu pojawienia się pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii. Gastronomia to nasza pasja. We współpracy z najlepszymi specjalistami produkujemy urządzenia gastronomiczne oraz dobieramy produkty renomowanych producentów światowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy.A wszystko to po to, żeby móc Państwu zaoferować wsparcie oparte na kompleksowej współpracy. Od 25 lat działamy jako firma rodzinna. W ostatnim roku rozpoczęliśmy proces sukcesji, zapraszając do Zarządu członków kolejnego pokolenia, aby wspólnie budować przyszłość Stalgast. Łączymy ich świeże spojrzenie z naszym wieloletnim doświadczeniem, żebyśmy mogli jeszcze lepiej Państwa wspierać w działaniach na współczesnym, dynamicznym rynku gastronomicznym. Członkowie młodego pokolenia stopniowo przejmują coraz większe obszary zarządzania firmą. Są młodzi, kreatywni i pełni zapału, co sprawia, że doskonale porozumiewają się z naszymi partnerami z całego świata. Zarządzają procesem produkcji, usprawniają organizację pracy i motywują współpracowników. Wiedzą, jak utrzymać pozycję lidera, którą Stalgast od lat zajmuje na polskim rynku gastronomicznym i dbają o to, żeby firma plasowała się w europejskiej czołówce. Wkrótce będą tymi, do których będą się Państwo zwracać ze wszystkimi sprawami i wątpliwościami związanymi z gastronomią.

Polska produkcja - nowoczesna Fabryka Urządzeń Gastronomicznych w Radomiu

W 2008 roku uruchomiliśmy w Radomiu fabrykę produkującą meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, zmywarki, ciągi grzewcze, ciągi wydawcze oraz deski gastronomiczne z polipropylenu. Dzięki innowacyjności i wysokiej jakości nasze wyroby znalazły uznanie klientów w Polsce, jak i za granicą.

Centrum Logistyczne w Warszawie i Radomiu. Nowoczesne magazyny - ponad 24.000m2

Ponad 7000 produktów w ciągłej sprzedaży. W pełni zinformatyzowane magazyny i nieprzerwana dostępność oferowanych produktów zapewniają natychmiastową wysyłkę zamówionego towaru.